Dönem dönem iyi ve kötü oynadığım zamanlar oluyor

Uygulama kartalbakisi.com sitesinin resmi uygulamasıdır. Siteye her gün binlerce Beşiktaş taraftarı haberleri takip etmek için giriş yapmaktadır. Bu uygulama içerisinde AdMob reklamları ve ayrıca bildirimler yer almaktadır. 

FUTBOL 24.11.2014, 17:34
759
Dönem dönem iyi ve kötü oynadığım zamanlar oluyor

Genç oyuncu kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, Süper Lig'de dün oynadıkları Kasımpaşa maçı hakkında görüş bildirirken kendi performansını da değerlendirirdi. Necip Uysal, her futbolcu gibi kendisinin de kötü oynadığı maçlar olduğuna dikkat çekerken, Kasımpaşa maçının iyi oynadığı bir karşılaşma olduğunu belirterek, şunları söyledi:


"Galibiyet serisi yakalamak istiyorduk ve bu açıdan Kasımpaşa maçının önemi büyüktü. Geçen haftadan sonra bu hafta da galip geldiğimiz için mutluyuz. İnşallah performansımız böyle devam edecek. Kendi performansımı değerlendirmem gerekirse de, sahaya çıktığım zaman elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Dönem dönem iyi ve kötü oynadığım zamanlar oluyor. Dün iyi oynadığım bir maçtı."

Yorumlar (1)
fthspkn 6 yıl önce
zaman zaman kötü dediğin maçlarda çok kötüydün..aslında iyi seviye de sayılacak futbolcusun her zaman çok çalışmalı ve en iyisini vermelisin en başta senin mesleğin bu çünkü.elimden gelen değil! hergün saatlerce çok ağır şartlarda çalışan insanlar sizin 1 yılda kazandığınız paraları ömrü boyunca kazanamıyor.gösteri mesleklerinde hayatını sürdürme yeteneğini size veren Allah'a her zaman şükredip bunun karşılığını verin.formayı en çok terleten her zaman sevilir.