Domagoj Vida için satılmasın raporu!

Beşiktaş'ta takımdan ayrılacağı konuşulan Domagoj Vida konusunda Abdullah Avcı kararı verdi. Abdullah Avcı, Domagoj Vida'nın kesinlikle takımdan ayrılmasını istemiyor.

FUTBOL 29.12.2019, 12:16 30.12.2019, 09:37
213

Besiktaş’ın stoperi Domagoj Vida, bu sezon Süper Lig'de çektiği üç isabetli şut da gol oldu. Siyah-beyazlıların gizli silahı Hırvat stoper için Abdullah Avcı’dan ''satılmasın'' raporu geldi. Bir süredir Domagoj Vida’nın Avrupa’dan talipleri olduğu iddia ediliyordu.

2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor

Beşiktaş'ın 2018 yılında kadrosuna kattığı Domagoj Vida ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Domagoj Vida, bonservissiz geldiği için Beşiktaş'ın en çok kazanan oyuncularından biri konumunda. Hırvat stoper yılda 3.3 milyon Euro ücret kazanıyor.

10 milyon Euro bonservis iddiası ortaya atılmıştı

Domagoj Vida'yı İngiltere'den isteyen takımların 10 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ortaya atılmıştı. Hatta Beşiktaş'ın Domagoj Vida'yı göndererek, yerini eski futbolcusu Marcelo ile dolduracağı bile söylentiler arasındaydı. (Kaynak: Fotospor)

Yorumlar (2)
Gece kartalı 1 yıl önce
Kesinlikle satılsın yerine Marcello ve tosiç gelsin ayrıca Roco ve Ruiz de satılsın
Özgür g 1 yıl önce
Arkadaslar durum o kadar vahım ki atiba ve elneny dışında bu takımda topçu yok bir kere şampiyon unutun 3 yıl bu hoca varken o sebeple karius vida roco rebeco diaby Oğuzhan lens Boyd güven adem Orkan ayrıca umut kiraya verilip marcelo bizim fatih sivastan Eskişehir kanat oyuncu bir orta saha bir forvet transfer bitmeli