Dolu Arslan Golleri

Hamburg ve Kazan’da hiç gol atamayan Gökhan Töre, Beşiktaş’ta coştu. Geçen sezon 33 maçta 4 gol atan Töre, bu sezon 22 maçta 6 gole ulaştı.

Dolu Arslan Golleri

HAMBURG ve Rubin Kazan’da hiç gol sevinci yaşayamayan Gökhan Töre, Beşiktaş ile birlikte ‘golcü kanat oyuncusu’ karakteri de kazandı. Geçen sezon kariyerinin ilk gollerini Beşiktaş formasıyla atan Töre, bu sezon golcülüğünü geliştirdi. Töre’nin bu yükselişinin ardında atletik performans departmanın şefi Dolu Arslan ile yaptığı bireysel çalışmalar yatıyor. 
Hamburg ile 33, Rubin Kazan’da ise 7 maçta sıfır çeken Töre, geçen sezon 33 maçta 4 gol attı. Daha önce Fenerbahçe’de çalışan Dolu Arslan ile özellikle gol vuruşları için yaptığı bireysel idmanlarla kendisini geliştiren futbolcu, 22 maçta şimdiden 6 gole ulaştı.

TÖRE’NiN GOL KARNESi

Sezon Takım Maç Gol
2011-12 Hamburg 24 0
2012-13 Rubin Kazan 7 0
2013-14 Beşiktaş 30 4
2014-15 Beşiktaş 22 6

YORUM EKLE
YORUMLAR
marco
marco - 4 yıl Önce

haberi abana atmamak lazım, son lig golünü zayıf olan sağ ayağıyla attı.

Necip
Necip - 4 yıl Önce

Ufak maclarda bende gol atarim. Bir tane buyuk,onemli bir macta gol atmismi, haa,soyleyin bana. Pazar gunu at nakim gs' ye tebrik edeyim seni.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

gol goldür ufak maçı büyük maçı olmaz büyük maçıda yenince 3 puan alıyosun ufak dediğimiz maçları yenincede tüm derbileri kazan ama evinde balıkesire yenilceksen şampiyon olamazsın

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Gökhan töre son yılların en yetenekli Türk kanat oyuncusudur,bakmayın siz bizim kendini futbol uleması sanan ama futbolsun f'sinden anlamayan ve hiç birşey beğenmeyen ergen taraftarımıza inşaalah çok daha üst seviyelere çıkacak ve avrupanın büyük takımlarına bol sıfırlı eurolarla satılacaktır.

Beşiktaşk
Beşiktaşk - 4 yıl Önce

Ah Necip ah her haberin altına yorum yapıosun. Boş konuştuğun gibi rengini de belli ediyorsun. Umarım Pazar günü Gayseye çaktığımızda hasetinden çatlamazsın kardeş:)

Necip
Necip - 4 yıl Önce

Lan burasi, sahte besiktasli ,ezik fikretci dolmus. Bunlarin parasida yok maclara gidemiyorlar. Besiktas 6 bin kisiye mac oynuyor!

BeşiktAŞK
BeşiktAŞK - 4 yıl Önce

necip zavallısın haber de ne yazıyor sen ne yorum yapıyorsun.madem gays ve ezikbahçe daha büyük neden her derbiden önceki hafta bizden oyuncu eksiltiliyor rakip ise korunuyor.neden her derbi maçta aşırı taraflı hakemler bizden oyuncu atıyor rakibi görmüyor bile bunlara cevap yok.başkanımıza saygısız davranan kişilik sorunu yaşıyordur.Beşiktaş'ımız sürekli farklı yerlerde oynuyor seyirci bundan dolayı az,zaten her yerde az ve geçen seneki gibi 1453 diye başlayan tetikçiler en dolu maçta olay çıkarınca taraftar ister-istemez uzaklaştı,stadyum açıldığında herkes gibi sende görürsün kaç kişiye oynanıyor.

marco
marco - 4 yıl Önce

necip bi siktir git alah aşkına.