Dmytro Chygrynskiy’de sıkı pazarlık

Beşiktaşlı kurmaylar, Skrtel'den gelen haber sonrası Dmytro Chygrynskiy ve Ron Vlaar üzerinde yoğunlaşmaya başladı.

Dmytro Chygrynskiy’de sıkı pazarlık

Vlaar’da temaslar olumlu şekilde ilerleken Chygrynskiy’de ise sıkı pazarlık aşaması devam ediyor. Sezonu Dnipro’da kiralık olarak tamamlayan 28 yaşındaki futbolcu Avrupa’da başarılı bir grafik oluşturdu. Shakhtar Donetsk’le de mukavelesi biten ve boşta bulunan Ukraynalı oyuncu için Beşiktaş’ın fedakarlığa gidip, bonservis parası ödemeyeceği için yerine bir miktar imza parası vermeyi gözden çıkarttığı belirtiliyor. 2009-10 yılında Barcelona’ya Shakhtar Donetsk’ten 25 milyon Euro gibi astronomik bir rakama transfer alan deneyimli savunmacıya Beşiktaş’ın yıllık 1.7 milyon Euro önerdiği, fakat karşı tarafın en az 2.2 milyon Euro istediği edinilen bilgiler arasandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet kartal
mehmet kartal - 4 yıl Önce

yorumum bu haberle ilgili değil bu yönetimiden bi bok olmaz şimdi face sayfamda NTV sporun bir kaç saat evel haberinde mbia trabzonun tesislerini gezdi yöneticilerle görüştü ama anlaşamadı diyor bunlarda zerre akıl olsa gelişmeleri takip edip bedavaya alır ama akıl yok adam şimdi inter ve dortmundla pazarlık masasına oturacakmış ne güzel mbia atiba veli tolgay Oğuzhan olurdu

tanju
tanju - 4 yıl Önce

Ne 1.7'si ne 2.2'si adama 1mn euro verecek takim yok. Dalga mi geciyorlar bu haberlerle?

muallim
muallim - 4 yıl Önce

Kaleye MERT i alır 1.Kaleci yaparım. Defansa olabilirse KABOUL olmazsa bu adamı. Sola kono mono bilmem BABEL işimi fazlasıyla görür. Adam istanbulda yaşıyor uyum sorunu yok. Sağ bek için en ideali NYOM duruyor. Birde NIASSE tarzı bir genç forvet almak lazım. BA yı dinlendirmek için.

Fikret
Fikret - 4 yıl Önce

Şamil Cinaz Hayırlı uğurlu olsun. Fikret yalakaları nerdesiniz?

babafingo
babafingo - 4 yıl Önce

şamili getirin banaaaaaaaa

as
as - 4 yıl Önce

mazlumu getirin banaaaaaaaaaaaaaaa

krtl
krtl - 4 yıl Önce

Fikret'e cevap.

Beleş bilet vereyim de sus.

Uğur
Uğur - 4 yıl Önce

Çok iyi oyuncu, yani çok iyi oyuncuydu, başına kötü bir şey gelmemişse ala iyi oyuncudur. İnşallah gelir.