Devler Soma için Kadıköy'e

Beşiktaş, Chelsea ve Fenerbahçe anlamlı bir organizasyonda buluşuyor. Turnuvanın geliri faciadan zarar gören ailelere verilecek. Taraftarlar yıllar sonra yan yana maç izleyecek. Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanacak mücadelede her ekip birbiriyle 45 dakikadan birer devre maç yapacak.

Devler Soma için Kadıköy'e

Fenerbahçeli futbolcular, futbolseverleri Soma’daki maden faciasında yaşamını yitiren madencilerin ailelerine destek amacıyla yarın yapılacak üçlü turnuvaya davet etti. Fenerbahçe – Beşiktaş ve Chelsea bugün birbirleriyle mücadele edecekler. Dev turnuvada Fenerbahçe – Beşiktaş ve Chelsea Soma için karşı karşıya gelecek. Soma turnuvasında birbirleriyle karşılaşacak olan 3 takımın maç fikstürü de belli oldu.

3 takım birbirleriyle 45’er dakikalık maçlar yapacak. Yapılacak 3 maçın ardından en çok puanı alan takım şampiyon ilan edilecek. Eşitlik olması durumunda penaltılara gidilmeyecek, şampiyon kura ile belirlenecek. Takımlar istedikleri kadar oyuncu değiştirme hakkına sahipler ve maç sırasında görülecek olan sarı veya kırmızı kartlar bir sonraki resmi maçlarda geçerli olmayacak.
Bu turnuvada elde edilecek tüm hasılat, masraflar çıktıktan sonra Soma’da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine bağışlanacak.

FENERBAHÇE – BEŞİKTAŞ – CHELSEA MAÇ SAATLERİ

1.Maç: Fenerbahçe-Beşiktaş Saat: 20:30

2.Maç: Fenerbahçe-Chelsea Saat: 21:30

3.Maç: Chelsea-Beşiktaş Saat: 22:30

KAYNAK : LİGTV

YORUM EKLE
YORUMLAR
h.kb
h.kb - 4 yıl Önce

hangi kanal veriyo

hayriy
hayriy - 4 yıl Önce

gidekte biraz fenerli dövek

grkan
grkan - 4 yıl Önce

chelseali kardeşlerimizle omuz omuza feneri yıkalım, insanlık ve soma kazansın