Derdinden anlayan yok!

Beşiktaş'ta iletişim kopukluğuna neden olan dil sorunu yeniden baş gösterdi.

FUTBOL 29.07.2014, 04:14
Derdinden anlayan yok!

Beşiktaş'ta dil sorunu bir kez daha baş gösterdi. Teknik direktör Slaven Bilic, geçen sezon yaşanan "gece kulübü krizi" sonrasında söylediklerinin futbolcular tarafından tam olarak anlaşılamadığını yöneticilere iletmişti. Yönetim kendisine İngilizce bilen bir çevirmen yerine Hırvatça bilen bir çevirmen teklif etmiş fakat Türkiye'de bu işi layığıyla yapabilecek bir isim bulunamamıştı. Bunun üzerine Bilic tam anlamıyla hakim olmasa da görevine İngilizce ile devam etmek zorunda kalmıştı. Fakat özellikle kampta gurbetçi oyuncularla yaşanan kopukluklar üzerine Bilic, Almanca bilmesine rağmen bu oyuncularla koordinasyon için bir tercüman talep etti.

Kaynak: Fotospor

Loading...
Yorumlar (5)
Naci 6 yıl önce
Bilic iyi bir insan. Besiktasi bozan ve bir is beceremiyen ormandir.kesinlikle gitmeli
asi ruh 6 yıl önce
bilic adam gibi adamsın beşiktaş teknik direktörlüğüne insani yapın cuk oturuyor ama bu iş karizmayla iki güzel sözle taraftarların gönlünü okşamakla olmuyor sende olmayanlar maç içerisinde oyunu doğru okuyamıyorsun oyuncuların daha has mevkilerini bile bilmiyorsun bunlar yetmezmiş gibi birde türk antrenörü egon yüzünden istemiyorsun bu haberde birileri yine senin yüzünden para kazansın diye almanca bilmene rağmen almanca tercüman istiyorsun senle bu sene ya tamamlarız basarısız bir şekilde yönetimi de kuyuya indirirsin ya da yol yakınken olmuyor işte çek git ülkene split seni alır feyenord turundan sonra istifanı şahsen beklerim ama sen istifa edemezsin kovulur paranı alır gidersin.
hakkı 6 yıl önce
salakmısınız. hırvatistandan getirin bir tane.
bülent cankaan 6 yıl önce
Sen adamsin bilic tam bir besiktasli oldun bizim icin gözyasi akitin bundan ötesi yoktur gel gelelim su aciz yönetime...
xxxx 6 yıl önce
sağ beke adam alınıp serdar ön liberoya çekilmeli. franconun yanına istikrarlı, sert ve tecrübeli bir stoper alınmalı. sağ açık ve forvet arkası da şart. 4 transferle taş gibi takım oluruz.