Derbiyi senin için alacağız

Necip, dünkü çalışmanın ardından, sezon sonu yolların ayrılacağı hocasına 3 puan sözü verirken “Seni alkışlatarak uğurlatacağız” dedi.

FUTBOL 22.05.2015, 03:07
Derbiyi senin için alacağız

BEŞİKTAŞ’ta sezon sonuna kadar görev yapacak Slaven Bilic’e, ilk destek kaptan Necip Uysal’dan geldi. G.Saray derbisi öncesi takımda ağızları bıçak açmazken Necip, Bilic ile yaptığı görüşmede, “Hocam, G.Saray’ı senin için yeneceğiz. Sahadaki sonuçlarda bizim de payımız çok büyük. G.Saray galibiyeti teselli olabilir” diye 3 puan sözü verdi.

 

Teşekkür etti

 

Başarılı oyuncu, Hırvat teknik direktörle kendilerinin hiçbir problemi olmadığını söylerken  ayrıca “Bize verdiğin emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Merak etme Galatasaray maçını da kazanarak gücümüzü göstereceğiz. Seni alkışlatarak uğurlatacağız” diyerek bir anlamda veda etti.

Yorumlar (14)
abuzittin 5 yıl önce
Çıkar la o kolundaki banti onun değerini baba hakkilar bilir, sanlılar,rizalar,sifolar ali metin feyyazlar bilir madem yenecek kadar gücün var niye Beşiktaş için oynamadin bilic için oynar yenersin bu motivasyonu hepiniz Beşiktaş için sarf edeydiniz siz hem utanmaz hem saygisizsiniz hem de üçkâğıtçı su konusmanizla o anlaşılıyor. Bilicin itibari besiktasin itibarına karşı hemi çakallar.
hakan 5 yıl önce
Soyle bir kadro olustursak (sakatlar oynamayacaklar var biliyorum): Tolga-Serdar-Ersan-Franco-Koybasi-Olcay-Veli-Necip-Oguzhan-Kerim-Pektemek. Bu yonetimin ovundugu oyunculardan olusan kadro GS'den kac fark yer. Bence sonuc acik artirmaya gider. Bu saydigim 11'i topluca alma icin ne kadar verirler acaba? Icınden belki Oguzhan ve Kerim'i almak isteyen cikar. Ha bir de Franco'yu. O da yaslari genc hala bir ihtimal gelecek umudu var diye. Digerlerini almak icin paket halinde ustune para isterler bence.
hamdi 5 yıl önce
Bazen soyleyecek laf bulamaz ya insan, her ne kadar yalan haber de olsa, haberi okuyunca o durumda kaldim.
turgut 5 yıl önce
Tez zamanda kovulusun işnşallah NECİP
görkem 5 yıl önce
biliç için oynıcakmış kodoş sen önce beşiktaş için oynanda
Ersin 5 yıl önce
Sen oynarsan alkışlatmayı bırak tarihi hezimet almaktan zor kurtulursunuz...
eses eses 5 yıl önce
sampiyonluk icin oynasaydinizda biz pilici degil hepinizi alkislasaydik mamahlar
sermet sezen 5 yıl önce
Bu kadar zor şartlar altında hiç şikayet etmeden çalışan bu adamı bu kadar kolay harcamayın.Beşiktaşlılık duruşunu sapına kadar taşıyan adam sana saygı duyuyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın