Demirkol: Maç Oğuzhan'la başka hava aldı

Olympiakos - Beşiktaş maçının ardından NTV Spor'da müsabakayı yorumlayan Mehmet Demirkol, Aboubakar ve Quaresma'ya dikkat çekerken, ikinci yarıda oyuna giren Oğuzhan'la ilgili olarak ise çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FUTBOL 10.03.2017, 01:40 10.03.2017, 11:19
1169

"Aboubakar ilk yarıda topla 5 kez buluştu. Biri de santra. Beşiktaş gibi takımın santrforunun daha çok oyunun içinde olması lazım. Geçen sezon Gomez daha fazlasını yapıyordu. Tabi Aboubakar'ın günahı mı yoksa takımın günahı mı? Bence takımın günahı. 

"İlk yarıda herkes Quaresma'ya bakıyordu ama Quaresma ben bu takımın kralıyım tarzına döndüğü zamanda işler olmaz hale geldi. Bu sezon hakikaten müthiş bir performans sergileyen Quaresma ilk yarıda eski günlerine dönmüş gibiydi. Çok şahsi oynadı. Şenol hoca belli ki devre arasında nasıl oynayacağını hatırlattı."

"Oğuzhan şöyle bir problem oluyor tahtaya yazılırken. Diğer oyuncuları yazıyor Şenol hoca. Buraya Oğuzhan'ı da yazarsam 10 tane hücumcu olacak. Bunu geçen sene de yaptı. Sporting maçında çok hücumcu oluyor dendi ama sonra Oğuzhan'ı alınca bambaşka bir hava aldı. Oğuzhan'la maça başlamak kolay gelmeyebilir. Olympiakos'un sahasına gitmek hakikaten kolay değil ama bir tarafta da limonata gibi seyirci vardı stadyumda. Çünkü takım kötü futbol oynadı. Sonrasında zaten pozisyonlar yaşandı."

Yorumlar (0)