Demba Ba'ya büyük şok! Beşiktaş...

Beşiktaş, Senegalli golcü Demba Ba'yı İngiltere'ye göndermeye sıcak bakmıyor.

FUTBOL 24.06.2015, 03:34
20991
Demba Ba'ya büyük şok! Beşiktaş...

Beşiktaş Yönetimi, Didier Drogba’nın geçmişte Çin’de yaşadıkları yüzünden Shangai Shenhua’ya gitme konusunda kararsız kalan Demba Ba’yı, İngiliz ekiplerinin düşük bonservis teklif etmeleri nedeniyle Ada’ya yollamak istemiyor. Kartal, ayrılık düşüncesinde geri adım atarsa tecrübeli golcüyle yola devam etmeyi planlıyor.

 

Çin, Katar ve İngiltere’den ciddi transfer teklifleri alan Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Demba Ba, Shanghai Shenhua takımına gitme konusunda kesin kararını henüz yönetime bildirmedi.

Senegalli oyuncunun yaşadığı bu kararsızlık yönetimi kara kara düşündürürken, en kötü ihtimalle Demba Ba’nın önümüzdeki sezon da takımda kalması sağlanacak.

Hem Çin kulübünün hem de Beşiktaş Yönetimi’nin yeni maddi olanaklar sağladığı Demba Ba’nın, Shangai Shenhua’ya gitme konusunda daha önce bu takıma transfer olan Didier Drogba’nın yaşadığı sorunlar yüzünden kararsız kaldığı ortaya çıktı. Üç yıl önce İngiliz devi Chelsea’den ayrılarak Çin’in yolunu tutan Drogba, Shangai Shenhua’da maddi ve manevi olarak umduğunu bulamayınca Galatasaray’la sözleşme imzalamıştı.

Demba Ba’nın, Çin defterini kapatarak tercihini İngiltere’den yana kullanmak istemesi halinde Beşiktaş’ın buna onay vermeyeceği kaydedildi.

Siyah-beyazlı yönetimin, İngiliz ekiplerinin bonservis bedeli olarak 5-6 milyon euroyu aşmamaları nedeniyle Demba Ba’yı en az bir sezon daha takımda tutma kararı alacağı ifade edildi.

Yorumlar (3)
kerim in 6 yıl önce
sizi cin liginden katardan başka kim alır zaten şimdi yerinide yapıyorlar neymiş cin ligine gitmeyecekmiş bjk cok iş yaptı sanki kücük macların topcusu..cinliler astronomik paralar verecekler demba astronık paralar verecek ler oda gitmeyecek cin ligine drogba gibi 1 sene oynar gelirsin eger gercek transfer edecek varsa yoksa böyle gitmezmşş avası yaparlar sanal
as 6 yıl önce
keşke iyi bir paraya satılsa da yerine benim fikrim pato alınsa hem yaşı daha genç hemde vizyon olarak yapacağı çok şey var şenol hoca bira daha parlatır daha iyi rakama da satılabilir.bence böyle bir şey olsa kimse de yok demez taraftar olarak sanırım
grkan 6 yıl önce
patomu dalgamı geçiyorsunuz :D adamın paraya ihtiyacı yok kendi devleti var :D