Demba Ba'da Kırık Var mı ? Resmi Açıklama...

Ertuğrul Karanlık, futbolcularımızın sağlık durumları hakkında açıklama yaptı.

FUTBOL 25.12.2014, 12:51
Demba Ba'da Kırık Var mı ? Resmi Açıklama...

RAMON MOTTA:

Ramon Motta, bugün İlker hocayla bireysel çalışmalar yaptı. Yarın takıma geri dönecek.

CENK TOSUN:

Cenk Tosun, daha önce sol kasığında bir yırtık yaşamıştı. Başarılı bir tedavi süreci geçirdi ve 1 hafta iyileşerek takıma geri döndü ve Akhisar Belediyespor maçında oynadı. Akhisar maçında ise sağ kalçasında bir zorlama meydana geldi. Cenk'e özel bir program uyguluyoruz. Yarın ya da en geç cumartesi günü takıma geri dönecek ve hocamız görev verdiği takdirde Torku Konyaspor karşısında oynayabilecek. 

DEMBA BA:

Demba Ba'nın sakatlandığı gece bizim elimize tomografisi geldi ve kırık olduğunu tespit ettik. Bunu da zaten kamuoyu ile paylaşmıştık. Başarılı ve yoğun bir tedavinin ardından 12. günde tekrar tomografisini Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde çektik ve iyi olduğunu gördük. Futbolcu da kendini iyi hissedince son maçta kadroya dahil oldu, hatta oyuna bile girdi. Maçtan sonra ayağının biraz şiş olduğunu söyledik. Kesinlikle kırık nüksetmedi. Akhisar Belediyespor maçının ardından bize gelen raporlarda kesinlikle kırık yoktu. Kemik iyileşti. Sadece yumuşak doku ile ilgili bir problem var. Her insanın acı eşiği farklıdır o yüzden durum biraz Demba Ba'ya bağlı. Bu süreçte, sakatlığı daha çabuk iyileştirebilmek için yurt dışından makina getirerek özel çalışmalar yaptık.

NECİP UYSAL:

Necip Uysal yaklaşık 10 gün önce arka adalesinde büyük bir yırtık yaşamıştı. Şu anda ağrılarının azaldığını hatta bittiğini söyleyebilirim. Yürüyüşlere ve koşulara başladı. Hedefim, Necip Uysal'ı ve tüm sakat futbolcularımızı devre arasına girmeden takıma geri teslim etmek.

Yorumlar (11)
tekin 4 yıl önce
aman hocam necip beklese de olur.hiç acelesi yok.
ss 4 yıl önce
mumkunse necıpın ayagını kes hoca
SİESSİGORTA 4 yıl önce
AMAN HOCAM DEMBA BA İLE CENK TOSUNA AĞIRLIK VER BİR AN ÖNCE TAKIMA DÖNSÜNLER.
necip ya da 4 yıl önce
diğer futbolcularımıza beddua edip önemsemeyen herkes, dalga geçen sözde taraftarlar hepinizi allah ıslah etsin.
sezer 4 yıl önce
tüm oyuncularımız değerlidir. espri yapacaz diye nifak oluşturmayın. Beşiktaşın çocugudur necip...
aslanavcisi 4 yıl önce
adamlar iyi niyetle espri yapmışlar tabikide tüm futbolcular bizimdir bu takımda kim oynarsa oynasın yetenekleri doğrultusunda savaşıyor önemli olan bu zaten. hepsi iyileşip takıma dönerler inşallah.
grkan 4 yıl önce
veli atibadan birisi eksikken necipi arıyoruz en çok, halen sevmeyenler var adam stoperde bile çok başarılı 1 kez sağ bekte oynayamadı diye bu tip esprileri yapanın taa.. bi kaç sezon önce necipin bedava oynadığını biliyormuydunuz ?
kamuran 4 yıl önce
hani mucize biz akhisarı düşündük galatasaray deyil diyordun nerde şimdi denba ba şimdi ne yalan uyduracaksın doktor deyilsin kardeşim doktor deyil milleti daha fazla kandırma papatya cayı ile kırık tedavimi olur onu sen içde rahatla sağlık ekibinde bu adamdan başka kimse yokmu doktoru fenerli fizyoterapist fenerli yokmu öz beşiktaşlı doktorumuz AYHAN OPTUR gelsin tekrar görevin başına
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın