Demba Ba ve Pektemek'in yerine takviye

Demba Ba ve Mustafa Pekmemek'in sakatlığı sonrası takımda forvette sadece Cenk Tosun'un kalması, teknik heyeti harekete geçirdi.

FUTBOL 10.12.2014, 11:36
3188
Demba Ba ve Pektemek'in yerine takviye

Demba Ba ve Mustafa Pekmemek'in sakatlığı sonrası takımda forvette sadece Cenk Tosun'un kalması, teknik heyeti harekete geçirdi.


Takımın deneyimli teknik adamı Slaven Bilic, Tottenham maçının kadrosuna alt yapıdan Furkan Yaman'ı dahil etti.


18 yaşındaki 1.82'lik forvet, geçen hafta Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nda Sarıyer'i 4-0'lık skorla geçtiği karşılaşmaya 64. dakikada dahil olmuş ve 66'da Cenk Tosun'un attığı golün asistini yapmıştı.

Yorumlar (8)
fatih 6 yıl önce
ömeri yok yere kiralarsan böyle elin ayağına dolaşır
onur 6 yıl önce
fatih gereksızlık yapma.salakmısın.
asdasdasd 6 yıl önce
furkan da maşallahı var taş gibi cocuk inş geliştirir kendını
T....T 6 yıl önce
fatih kadroyu gene 30 a cikaralim ozaman, gereksiz futbolculari dolduralim sonucta bi macta 5 kiside sakatlanabilir ozaman ne yapacaz. Hatta en iyisi GS gibi 40 tane futbolcumuz olsun yarisi milyonlar alip A2 de oynar lazim oldumu kullaniriz.
grpbc 6 yıl önce
kadro planlamasında eksik olarak sağ bek ve defansif ortasahayı söyleyebiliriz. tek forvet oynayan bir takımda 3 forvet yeter de artar, 2 forvetimizin birden tek maçta sakatlanması sadece bahtsızlıktır, baba inşallah döner 2 haftaya, sorun yok. devre arasında sağ bek ve defansif ortasaha dışında transfer istemiyoruz. pektemek geri dönemiyorsa şişmanoğlu geri çağırılabilir.
fatih 6 yıl önce
onur ve asdasdasd adlı kişiler ben gs gibi fazla futbolcu topluluğu olsun demiyorum ama takımda son yıllarda sakatlık en büyük sorun sık yaşanan sakatlıklarda ömer çok iyi bir natif olurdu demek istiyorum şimdi elde sadece cenk var baba 2 hafta yok allah göstermesin cenkede bişey olursa ne olacak mustafa bildiğimiz mustafa tık sakat olcayı eğer forvet siz hoca olup oynatırsanız o başka ama ben burda sakatlıkların yoğun olduğu bir takımda ömerin gönderilmesi ne kadar mantıklı demek istiyorum
thec 6 yıl önce
bu durumdan hayır çıkması muhtemel. ancak böyle urumlarda Cenk de Furkan da kendini gösterebilir. Yoksa kim Ba'yı kesebilir ki? Ben ümitliyim.