Demba Ba patladı!

Beşiktaş'ın Senegalli golcüsü Demba Ba, çok konuşulacak açıklamalar yaptı. İşte Demba Ba'nın o sözleri...

Demba Ba patladı!
Beşiktaş'ın Senegalli forveti Demba Ba, milli takımdan hocası Alain Giresse'ye sert çıktı. Kendisini milli takıma çağırmayan Fransız teknik adam, Afrika Uluslar Kupası'ndaki başarısızlığın ardından takımdan ayrılsa bile, yıldız futbolcunun hıncını alamadığı ortaya çıktı.
 
Senegal basınına konuşan deneyimli futbolcu, "Alain Giresse ile ilgili hatırladığım tek iyi şey konaklama şartlarımızın iyileşmesi olmuştur. Bence turnuvadaki başarısızlığın tek sorumlusu Giresse'dir. Çünkü teknik adamlık konusundaki kabiliyetlerinin ne kadar sınırlı olduğunu ortaya koymuştur. Senegal'in şarlatanlardan çok işin ehli insanlara ihtiyacı var" dedi.
 
'Milli takımı bırakabilirim'
Demba Ba şöyle devam etti: "Ben ülkem ve milli takım için çok şeyimi verdim. Şimdi yeni teknik kadro ile yeni bir macera başlayacak. Senegal halkını sahada mutlu etmek istiyorum. Eğer bu imkan bana verilirse hiç tereddüt etmeyeceğim. Ancak baktım ki işler yürümüyor. O zaman milli takımı bırakacağım".  
 
MİLLİYET
YORUM EKLE
YORUMLAR
strechagresif
strechagresif - 4 yıl Önce

vodafone arenanın kamerası arızalımı stadımızı izleyemiyoruz yardımcı olursanız kartalbakışı yöneticileri ilgilenirseniz seviniriz

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Milli takıma boyalı sow gitsin sen bizimsin BA.!

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

Ülkesini sevmeyen kulübünü hiç sevmez.Sen gördüğüm en Baba'sin.Hep böyle kal.Ülken için hep canini feda etmeye hazir ol,her zaman