Demba Ba Parayı Bastı Ve Satın Aldı

Beşiktaş'ta futbol takımının önemli isimlerinden Demba Ba, Olcay Şahan ve Cenk Tosun 138 bin dolara loca aldılar. Demba Ba, locasında Moussa Sow’u konuk edecek.

Demba Ba Parayı Bastı Ve Satın Aldı

Vodafone Arena’yı bir an önce bitirerek, maçlarını kendi evinde oynamak isteyen Beşiktaş Yönetimi, 147 locadan 100 tanesini satarken, locaları alanlardan üç kişinin ismi, siyah-beyazlı idarecileri şaşırttı. Demba Ba, Olcay Şahan ve Cenk Tosun’un, kimseye haber vermeden loca aldıkları öğrenildi.

Siyah-beyazlı futbolcuların, tanesi 138 bin dolardan olan locaları üç seneliğine alarak hem inşaata maddi kaynak, hem de yakın çevresine Vodafone Arena’da maç seyrettirmek istedikleri bildirildi. İlk olarak Olcay, ardından Cenk ve son olarak Demba Ba’nın, yönetimden habersiz olarak, sıradan vatandaş gibi loca satın aldıkları belirtilirken, yönetim bu davranışı “Bir tuğla da sen koy” olarak değerlendirdi.

Aldıkları localarla inşaata toplamda 414 bin dolar katkı sağlamış olan üç oyuncuya başkanın teşekkür ettiği belirtildi. Bu üç ismin dışında, başka futbolcuların da loca almayı planladıkları ortaya çıkarken, Beşiktaş Yönetimi, takımdan talep gelirse kalan localar için önceliği futbolcularına verecek.

 

Kaynak : Milliyet

YORUM EKLE
YORUMLAR
maykıl
maykıl - 5 yıl Önce

demba ba dan 2de transfer yapmasını bekliyoruz..bu kafayla bu yönetim transfer mransfer yapamaz anlaşıldığı üzere..futbolcular kendi arasında para toplasın 1 sağ bek bide ofansif orta saha alıversin klübe..çok büyük sevap işlerler..ormanda polaket verir sonra kameraların karşısında topçulara teşekkür eder..bide ellerini ovuşturur bedavaya geitrdik işi diye..ülen şu arsenal maçında turu geçsek en az 20 milyon yoro cebe gircek ama bu abaküs fakiri yönetim bunu bile hesap edip 2 oyuncu almıyo hala tranferin son gününü bekliyo..kalan çöplerden bişey çıkar belki diye..amatör klüp bile yönetemeyecek adamlar bizde yönetici..bi kere adamların ufku yok..gözleri burnunun ucunu anca görüyo..

hames rodrigez
hames rodrigez - 5 yıl Önce

maykıl çok haklısın arsenali yensek çok para kazancaz yönetim hemen yarın birini alsın antremana çıkmasına bile gerek yok direk maça çıkaralım, nasılsa iki transfer yaptımı arsenali yenmemiz garanti. ulan anladık bu takım şampiyon bile olsa bi kulp bulup yönetime sallıcaksınız, ama bari altında mantıklı sebepler olsun komik duruma düşüyosunuz. demba ba da 3 ayda geldi ve katkısını görüyosunuz. sonuçta arsenale bundan daha iyi oynayamazdık kim gelirse gelsin. o yüzden kapayın çenenizi ve şu yürekli çocuklara sonuna kadar destek verin, çarşamba bizi çok gururlandıracaklardır.

Nazmi
Nazmi - 5 yıl Önce

Gercektende tarih boyle beceriksiz ve parasiz bir yonetim gormedi. Koca kulup boyle bakkal dukkani yonetir gibi yonetilmezki, al o kucuk stadini basina cal!

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

yog amua goyim

Coskun
Coskun - 5 yıl Önce

Su demba baya rica edelimde besiktasa baskan olsun. Amator takimi yonetenmyecek adamlar gelmis asirlik besiktasa yinetici olmaya kalkmislar!

ali buluç
ali buluç - 5 yıl Önce

işte ahlaklı adamla ahlaksız adam arasındaki fark bu.demba ba klübe katkı olsun diye böyle bir hareket yapıyor.çarşı grubunun ilahlaştırdığı q7,fernandes gibi adamlarda parasının 1 kuruşundan bile vazgeçmiyor giderken bile.bjk nin başarısızlığının sebebleri çok açık.kimi seveceğini bile bilmeyen bir taraftar topluluğu olursa nihayetinde 20 senede bir şampiyon olursun