Demba Ba O An!

Demba Ba, Arsenal maçından sonra şunları söyledi:

FUTBOL 20.08.2014, 00:21
Demba Ba O An!

“Bazı maçlarda fırsatlar yaratır ama yararlanamazsınız. İyi oynadık, küçük şeyler eksikti. Eksiklerimizi Londra’da tamamlayabiliriz. İngiltere’ye turistik seyahate gitmeyeceğiz. Buradaki oyunumuzdan sonra Arsenal de daha dikkatli oynayacaktır. Rakibimize neler yapabileceğimizi gösterdik.”

 

"İlk saniyede Necip beni uyardı, kaleci önde vur diye. Ozzy önüme bıraktı ve denedik"

 

 

Loading...
Yorumlar (8)
hakan gürleyik 6 yıl önce
yapcak birşey yok elinden gelenin en iyisini yaptı güç bu kadar orta saha olmadan sağ kanat olmadan yapılcak tek şey buydu
Gezgin 6 yıl önce
Ahhhhh Beşiktaş Ahhh..Yaptığın sahiden biraz ağır oldu..Spor yazarları İstanbul,dan bir DEV geçti,,,Kartal paramparça,,,Arsenal futbol dersi verdi,,,Sancez sağ kanadı otobana çevirdi gibi başlıklar atacaklar Beşiktaş,lıyım diyen sahte bir sürü taraftar ben dememişmiydim diye ukalalık yapacaklardı..Şimdi ise Hepsi sus pus yastalar gibi..Siz ckıyameti Arsenal elenince görün çok deyil bir hafta sonra..
T....T 6 yıl önce
dün sag bekde Ismail 10 nummarada oguzhan cok iyi oyun cikardilar, transferler yapilmis olsa bile bundan iyisi olmazdi. Sansizliktan dolayi mac berabere bitti.
Elestirmek herkezin dogal Hakki ama dünkü macta elestirilecek bisey yok.
Transfer gene yapilmali o ayri konu.
BA 6 yıl önce
Hakan Gürleyik kardesim senin Futbol bilgine hayran kaldim vallah. ama tahminen 3 sene önce oynanan bir maci bantdan izledin. oglum besiktas müthis oynadi ve hic bir oyuncu siritmadi. Ögrende gel!!!
black eagle @ black see 6 yıl önce
Gezgin, ağzına bal yesin... Arsenal, BEŞİKTAŞ'ımızı perişan etsin diye avucunu ovuşturanlar, şimdi Londra'da elenmemiz için dua ediyor ama onların duası kabul olsa gökten kemik yağardı... Bu sitede sözde BEŞİKTAŞ'lı aslen renkli totoşlar ilk maçta fark yiyeceğimizi yazıyorlardı, feyenoordu şans eseri geçtiğimizi,mahalle takımı olduğunu falan söylüyorlardı... Arsenal'de halı saha takımı herhalde... Bu zavallılara köpekler bile birtarafıyla gülüyor... Feyenoord maçlarından önce de dediğim gibi , Arsenal'e de koyacaz hem de kendi evlerinde... Attığımız goller de renklilere girsin !!!...
mujdat taşlı 6 yıl önce
THE TEAM OF VICTORY.
Gezgin 6 yıl önce
black eagle..Taaaaa gerilere git kardeş,,hep aynı senaryo..spor yazarları Özellikle Beşiktaş için rakibi DEV gösterip Beşiktaş,ı maç oynanmadan demoralize ediyorlar ve buda benim kanıma dokunuyor ve açıyorum ağzıma..Allah aşkına Beşiktaş,ın kaptanı olduğunu idda eden spor yazarı Sanlı beyin maçdan önce yazdıklarına bir bak ve sayın ORMAN,a da çok kızıyorum..Bir 10 numaramız olsa Arsenal şimdi elenmiş bir takımdı..
black eagle @ black see 6 yıl önce
Takıma orta saha, sağ bek ve 10 numara transfer takviyesi şart,ama dün akşam gerçek Oğuzhan'ın yarısı kadar oynadı seyretmeye doyamadık... Kaç maçtır bize işkence ediyordu. Bundan vazgeçmiş olmasına çok sevindik... %100 performansa ulaştığında karşısındakilerin durumunu düşünmek bile istemiyorum...:) Takım olarak herkes çok iyiydi dün akşam... Kazanamadık ama ümitsiz değiliz... Londrada bu Arsenali yeneceğiz hem de Chelsea maçı gibi 2-0... Bir gol Demba BA bir gol de Musta BA atar... Asistler Ozzy'den...