Demba Ba İle İlgili Kötü Dedikodular

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, NTV Spor'da katıldığı programda soruları yanıtladı.

Demba Ba İle İlgili Kötü Dedikodular

"Demba Ba'nın sakatlığı ile ilgili dedikodular var. Kötü dedikodular bunlar. Demba Ba, herhangi bir oyuncu sakatlandığı gibi sakatlandı. Birkaç gün içinde antrenmanlara başlayacak. Şu anda ne zaman hazır olacağını bilmiyorum. Umarım önemli maçlarımıza yetişir. Ama aceleci olmayacağız. onun sakatlığı hepimizi etkiledi. Bu star oyuncular takıma olumsuz etki yapabilirler. Ama Demba Ba 2 yıldır burada gibi davranıyor."

"Bütün üst düzey starlarla oynamanın zorluğu. Her hafta gol atmak zorundalar. Ronaldo ve Messi 2 hafta gol atmadığı zaman eleştiriler yağıyor. Bizim Demba'dan isteğimiz bu değil. Biz onuın yükünü hafifleteceğiz. O da baskı altında. Bu baskıyı olumluya çevirmeye çalışacağız."

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEM BABA
DEM BABA - 5 yıl Önce

hocam sen renkli basının dedikodularına, bizim içimizdeki irlandalıların sallamalarına kulak asma rize de babayı riske etme, çıksın asteras maçında sallasın golleri sustursun şu ergenleri.

Faruk
Faruk - 5 yıl Önce

Demba ba sakat geldi kocum.sizin gibi saf enayileri baskan 2 senedir istedigi gibi kandirdi! Birde o kadar yuzsuzsunuz ki neredeyse altina yatacaksiniz adamin.bu ezik fikretcilere lanet olsun.besiktasi heryerde rezil ettiler!

maf
maf - 5 yıl Önce

Faruk gav atı Denba seni altına bi alırsa 3 ay kendine gelmezsin zannımca. AKILLI OL!!!

Kuraf
Kuraf - 5 yıl Önce

Faruk çoktan Demiören'in altına yatmış belli. Nasıl sevdiyse tüpçününkü'nü hala hayran belli başkasına vermiyor. Ee tüpçüde para çoktu güzel oyuncaklar alıyordu tatmin olsun diye Q7'leri Guti'leri vardı alıştılar.

Zuhtu
Zuhtu - 5 yıl Önce

Kara ayi demba ba arsenal macinda besiktasi yakti. O kacirdigi golleri ben atardim. Gidipte sakat adami alip yildiz diye yutturmaya kalkarsan boyle olur!