Demba Ba Gönülleri Fethetti!

Beşiktaş'ın Senegalli Müslüman yıldızı Demba Ba, Instagram hesabından yeni bilekliğinin fotoğrafını yayınladı.

Demba Ba Gönülleri Fethetti!

Fenerbahçe’deki vatandaşı Musa Sow’la birlikte birkaç kez umreye giden, beş vakit namazını kılan, maç öncesi Kur’an-ı Kerim okuyan 29 yaşındaki forvetin bilekliğinde, “Biz seni görmeden sevdik ya Resûlallah” ifadesi yer aldı.

Beşiktaş taraftarı da daha önce Kutlu Doğum Haftası’nda tribünlere bu sözü pankart olarak açmıştı.

İşte o bileklik;

YORUM EKLE
YORUMLAR
levent
levent - 5 yıl Önce

bize böyle adam futbolcular lazım. aynı zamanda böyle de yorumları işine geldiği gibi sansürlemeyen siteler. teşekkürler kartalbakisi. "kimsenin adamı olmadığınız" için. büyük başkan seba bunun için uyarmıştı.

bebe
bebe - 5 yıl Önce

abartmayalim, takima hoca almiyoruz futbolcu aliyoruz. din nasil politikaya karismamaliysa futbolada karismamali.

marco
marco - 5 yıl Önce

bebe sana katılıyorum din futbola karışmamalı tıpkı siyaset gibi

rcep
rcep - 5 yıl Önce

neden din futbola karışamazmış.ALLAH ın kuralları futbolda yokmu?ya da giremez mi?din ve vicdanı olan kişi her yerde hakkı ile yen şerefinle oyna sloganı gibi dimdik olur. bu da yakışır beşiktaşıma.abartmıyoruz,sonuna kadar yaşıyoruz.

hasan
hasan - 5 yıl Önce

nedemek din futbola karışmasın? adam sanamı sorcak bileklik takıpta resmini paylaşıcağı zaman, ulan öteki dünyada yanacan hala din öle olmasın, yok buraya girmesin, yok şöle yok böle.

erdal
erdal - 5 yıl Önce

@hasan. ben şahsen paylaşmasıyla mutlu oldum (anladın ne demek istediğimi). ama ne kadar bu paylaşıma laf etmiyorsak (buradaki yorumlarda da kimsenin ettiğini görmüyorum) kimin yanıp kimin yanmayacağı hakkında da laf etmeyelim, ya da kimin ne inancı var diye de konuşmayalım. zira bu dünyadaki en büyük musibet bunun kararını vermeye kalkıp kendini yaradan sananlardır. şirk aslında yanındaki hakkında ilahi hüküm vermektir. adı üstünde ilahi, haddimize mi düşmüş.

bebe
bebe - 5 yıl Önce

hasan benim öte dunyadaki konumumu bilecek kadar ilahi bir varlikmisin? adama bileklik takip resmi paylasmasin demiyorum, sadece bu tür seyleri abartan taraftarlara demba ba'yi sevecekseniz din kardesiniz oldugu icin degil, besiktasli oldugu icin sevin diyorum. demba ba o kadar dindarsa mekke futbol klubunde bedavaya futbol oynasin.

BABA KARTAL
BABA KARTAL - 5 yıl Önce

SOW +DEMBABA BU FUTBOLCULAR DİGER ARKADAŞLARINA ZARAR VERMEZ FERNANDEZ GUTİ DİSKOYA GECE 3 LERDE ALEME BU ADAM GİBİ ADAMLARDA CAMİYE GÖTÜRÜR SABAH IŞIMADAN KALKKIP EZAN DİNLEMEYİ ÖGRETİR NAMAZ KILMAYI ÖGRETİR BU DA BİZİM TAKIMA İMAN GÜCÜ VERİR CANAKKALEDE TOP MERMİSİNİ NASIL KALDIRDILAR ELİYLE TABİKİ İMAN GÜCÜYLE KEŞKE FERNANDEZDE MÜSLÜMAN OLUP GECE SABAHA KADAR ALEM YAPACAGINA SABAH EZAN SESİYLE UYANSANSAYDI BUGÜN DÜNYANIN SAYILI TOPCULARINDAN BİRİ OLURDU.