Dedikodulara kulak tıkayın!

Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş, Asbaşkan Umut Güner ve Ahmet Kavalcı’nın katıldığı yemekte Fenerbahçe maçından galibiyet beklediğini ifade etti, “Sizden tek isteğim sezon sonuna kadar sadece takımın başarısına odaklanmanız” dedi.

FUTBOL 22.02.2019, 08:36 23.02.2019, 11:47
368

Beşiktaş’ta Futbol A Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Asbaşkan Umut Güner ve Teknik Direktör Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisi öncesi tüm takımı ve personeli yemeğe götürdü. Süper Lig’de üst üste alınan galibiyetler nedeniyle yüzü gülen Güneş’in, Japon restoranında düzenlenen yemekte futbolculara bir motivasyon konuşması yaptığı öğrenildi.

Derbide galibiyet serisinin devam etmesi gerektiğini belirterek sözlerine başlayan tecrübeli hocanın, “Çok önemli bir karşılaşma öncesinde birlik ve beraberliğin daha da artması için bir araya geldik. Son haftalarda iyi durumdayız ve derbi hazırlıkları da gayet iyi gidiyor. Sizden tek isteğim, tüm dedikodulara kulağınızı tıkamanız. Sezon sonuna kadar tamamen Beşiktaş’ın başarısına odaklanın” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Başarılı saha sonuçlarının olumlu etkisiyle kulüpteki maddi sıkıntıların gündeme gelmemesinden memnuniyet duyan yönetim ve teknik heyetin, takım ruhunun daha da güçlenmesi için bu yemek organizasyonunu gerçekleştirdiği aktarıldı. Siyah-beyazlı yönetimin derbinin kazanılması halinde takıma özel bir prim vermeyi de planladığı vurgulandı.

Bu arada Burak Yılmaz, Caner Erkin ve Gökhan Gönül gibi tecrübeli isimlerin takım içerisindeki pozitif havanın kaybolmaması için yoğun çaba harcadıkları belirtildi. Bu oyuncuların zorlu müsabaka öncesi takıma adeta kaptanlık yaptıkları ifade edildi.

Milliyet

Yorumlar (0)