Danimarka Medyası Yazdı

Danimarka'nın Ekstra Bladet gazetesi, Ajax ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lasse Schöne'ye, Beşiktaş'ın teklifte bulunduğunu yazdı. Gazete; Beşiktaş dışında M'Gladbach, Benfica ve Milan'ın da 28 yaşındaki Danimarkalı orta saha oyuncusu ile ilgilendiğini belirtti.

Danimarka Medyası Yazdı

Danimarka'nın Ekstra Bladet gazetesi, Ajax ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lasse Schöne'ye, Beşiktaş'ın teklifte bulunduğunu yazdı. Gazete; Beşiktaş dışında M\'Gladbach, Benfica ve Milan'ın da 28 yaşındaki Danimarkalı orta saha oyuncusu ile ilgilendiğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
grpbc
grpbc - 4 yıl Önce

ciddi bir ihtiyacı giderir, sanırım biliç hücumcu bek olarak düşünüyor bunu..

maf
maf - 4 yıl Önce

Hücumcu bek olarak değil, golcü kaleci olarak düşünüyor. Adam sağ açık ne alakası var bekle mekle.Bizim sağda da aslanlar gibi töremiz var.Bize hücuma destek verecek iyi bir sağ bek lazım. Bir de çift yönlü sağlam bi orta saha. Böyle giderse seneye de sağlam bi kaleci.

madfaruk
madfaruk - 4 yıl Önce

maf'a katılıyorum, eğer iki yönlü orta saha olarak düşünülürse kapanan defanslar için uzak şutları, skor avantajını yakalayınca da maçı kopartmada etkili kontra atak ve araya kaçmaları var

bjk1903
bjk1903 - 4 yıl Önce

bence alsınlar cok katkısı olur besiktasa