Danimarka Medyası Yazdı

Danimarka'nın Ekstra Bladet gazetesi, Ajax ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lasse Schöne'ye, Beşiktaş'ın teklifte bulunduğunu yazdı. Gazete; Beşiktaş dışında M'Gladbach, Benfica ve Milan'ın da 28 yaşındaki Danimarkalı orta saha oyuncusu ile ilgilendiğini belirtti.

FUTBOL 22.10.2014, 18:53
3119
Danimarka Medyası Yazdı

Danimarka'nın Ekstra Bladet gazetesi, Ajax ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lasse Schöne'ye, Beşiktaş'ın teklifte bulunduğunu yazdı. Gazete; Beşiktaş dışında M\'Gladbach, Benfica ve Milan'ın da 28 yaşındaki Danimarkalı orta saha oyuncusu ile ilgilendiğini belirtti.

Yorumlar (4)
grpbc 6 yıl önce
ciddi bir ihtiyacı giderir, sanırım biliç hücumcu bek olarak düşünüyor bunu..
maf 6 yıl önce
Hücumcu bek olarak değil, golcü kaleci olarak düşünüyor. Adam sağ açık ne alakası var bekle mekle.Bizim sağda da aslanlar gibi töremiz var.Bize hücuma destek verecek iyi bir sağ bek lazım. Bir de çift yönlü sağlam bi orta saha. Böyle giderse seneye de sağlam bi kaleci.
madfaruk 6 yıl önce
maf'a katılıyorum, eğer iki yönlü orta saha olarak düşünülürse kapanan defanslar için uzak şutları, skor avantajını yakalayınca da maçı kopartmada etkili kontra atak ve araya kaçmaları var
bjk1903 6 yıl önce
bence alsınlar cok katkısı olur besiktasa