"DAHA ÇOK POZİSYON BULMALIYIZ"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-1 kaybettikleri Olympiakos maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Güneş, yeni transferler Mario Gomez ve Quaresma'nın performanslarını da değerlendirdi.

FUTBOL 10.08.2015, 01:08

Pire'de oynanan hazırlık maçı sonrası Güneş, "Maçın hakkı beraberlikti. Son dakikada penaltıyla kaybetmek moral açısından oyuncularımı etkiledi. Önemli olan oyuncularımı görmekti. İdmanı az olan oyuncularımı başta oynattım. İlk devre geride kaldık. İkinci yarı zaman zaman öne çıktık. Pozisyon üretemedik. İyi yapılan şeyler var ama henüz istediğim seviyede değil" dedi.

 

"DAHA ÇOK POZİSYON BULMALIYIZ"


"Bekleri daha çok çıkan bir oyun yapısına bürünmeliyiz" diyen deneyimli çalıştırıcı, "Uzun topla oyun kurmaya çalıştık. Daha çok pozisyon bulmalıydık. Topu alınca hızlı ve etkili olmalıyız. Bunu oturtacağımızı düşünüyorum. Gomez, Quaresma iyi niyetli ve gayret gösteriyorlar. Patlayıcı güç olmaları için zamana ihityaç var" ifade etti.

Yorumlar (1)
eagle20 5 yıl önce
sayın hocam defantan oyun kuramıyoruz ersan ve yeni gelen rudolfonun defanstan oyun kurma yetilerini geliştirmeleri gerek yada o şeklde oyuncu bulmak gerek uzun toplarla bu kadar pasörün olduğu bir takım göz göre göre heba edilmez