Çok Önemli Derbi

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Fenerbahçe maçı öncesi Gökhan Töre'nin eksikliğini duyduklarını söylerken, son şampiyona karşı oynayacaklarını dile getirdi.

Çok Önemli Derbi

Çok önemli bir derbiye çıkacaklarını kaydeden Bilic, "Çok önemli bir derbi. Çok iyi hazırlandık. Özgüvenimiz tamamen yüksek ve maça tamemen hazırız" dedi.

Gökhan Töre'nin kendileri için önemli bir oyuncu olduğunu kaydeden Bilic, "Gökhan'ın olmaması bizim için handikap. Ama bugün oynayacak oyunculara da inancımız tam. Aslına bakarsanız iki önemli oyuncumuz da kenarda. Sosa ve Mustafa'nın da eksikliklerini hissettik. Bu üç büyük oyuncunun eksikliğini Türkiye değil, Avrupa'daki her takım hisseder. Çok büyük bir kulübe, son şampiyona karşı oynuyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahçup
mahçup - 4 yıl Önce

çaresiz adam devam et....
sen derbi alamazsın..

Fatih
Fatih - 4 yıl Önce

halen yanlış değişiklik halen yanlış 11 sahaya sürmen devam ediyor maça ismaille başlasaydın oğuzhanı almasaydın bugün en kötü berabere kalmıştık BİLİC SENLE OLMUYOR

sinirli
sinirli - 4 yıl Önce

aptallık etmeseydin geçen sene şampiyon beşiktaştı... konuşurken akıllı konuşmak lazım

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

sen bu korkaklıkla daha çok geçen senenin şampiyonuna karşı oynarsın.necip nedir sağ bekte arkadaş?daha geçen hafta maçı verdiğini bir tek ben mi farkettim arkadaş?defansif futbol hızlı atak adına şu ölü fenere kaybettin..benim de biliçe olan güvenim bitmiştir..