Çok Net Konuştu! Toraman Ve Sezer Öztürk...

Beşiktaş Genel Sekreteri Metin Albayrak, kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk hakkında açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 12.06.2014, 20:21
Çok Net Konuştu! Toraman Ve Sezer Öztürk...

Beşiktaş Kulübü'nün bugün gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısısonrası açıklamalarda bulunan Beşiktaş Genel Sekreteri Metin Albayrak,sezon sonuna kadar kadro dışı bırakılan Sezer Öztürk ve İbrahim Toramanile ilgili kararı teknik heyetin alacağını söyledi.

Albayrak, Vodafone Arena'daki çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünübelirterek, çalışmaları Ocak ayına kadar bitirmek istediklerinibelirtti.

Ayrıca Metin Albayrak, bilet fiyatlarını ve nerede oynayacaklarıylailgili bilgileri de internet sitelerinden yayınlayacaklarını ifade etti.

Öte yandan bu sezonki Passolig kart ücretinin de yönetim tarafından karşılanacağı belirtildi.

"TORAMAN VE SEZER İLE İLGİLİ KARARI TEKNİK HEYET VERECEK"Beşiktaş Genel Sekreteri Metin Albayrak, sezon sonuna kadar kadrodışı bırakılan Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman ile ilgili kararı teknikheyetin alacağını söyledi.

İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk yine ortada kaldı. Sezonun bitmesiylebirlikte kadro dışı cezaları kalkan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk,daha önce başkanla yaptıkları görüşme sonrası takıma katılmak ve kampagitmek için umutlanmıştı. Ancak Sportif Direktör Önder Özen, geçen haftayaptığı açıklamada İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'ü gelecek sezonkadroda düşünmediklerini açıklamıştı. Buna rağmen yönetim kurulu,Toraman ve Sezer konusundaki kararın teknik heyet tarafından verilmesigerektiğini açıklayarak şaşkınlık yarattı.

Önder Özen'in 'Toraman ve Sezer'i kadroya almayacağız' demelerinerağmen yönetimin böyle bir karar alması, "Bu kararı tekrar düşünün vegözden geçirin. Bize resmi olarak rapor sunun" şeklinde yorumlandı.

Bu arada 3 haftadır açıklanması beklenen yönetimdeki görev değişikliğinin 1 hafta sonraya ertelendiği dile getirildi.

Yorumlar (0)