Çok Gizli Görüşme...Ronaldinho

Siyah beyazlı ekipte daha önce kapanan Ronaldinho dosyası beklenmedik şekilde yeniden açıldı. Brezilyalı yıldızın abisi ve menajeri Roberto De Assis, Beşiktaş yönetimiyle görüşmek için İstanbul'a geldi. Assis'in görüşmede, yıllık 4 milyon euro'dan 2 yıllık anlaşma talep edecek

FUTBOL 24.08.2014, 13:16
Çok Gizli Görüşme...Ronaldinho

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezondan beri gelip gelmeyeceği konusunda bir çok tartışmalar yaşanan, transferi için büyük çaba harcanan Brezilyalı dünyacı ünlü futbolcu Ronaldinho, bir kez daha siyah-beyazlı yönetimin gündemine geldi. Ronaldinho'nun aynı zamanda menajerliğini de üstlenen ağabeyi Roberto de Assis, bir kez daha İstanbul'a gelerek, otele yerleşti. Türkiye'de bulunan Assis'in bonservisi elinde olan kardeşi adına hedefinin, Kartal yönetimi ile bir kez daha masaya oturarak, bu kez masadan anlaşma sağlayarak kalkmak olduğu ifade edildi.

YELKENLERİ SUYA İNDİRDİLER


Siyah-beyazlı yönetimden daha önceki görüşmelerde kardeşi için 'uçuk rakamlar' isteyen Roberto de Assis'in bu kez 'yelkenleri suya indirdiği' ve daha makul ücret talebinde bulunacağı vurgulandı. Ronaldinho'nun menajer ağabeyi Assis'in, Beşiktaş'tan 2 yıllık sözleşme isteyeceği ve yıllık ücreti de 4 milyon euro olarak belirlediği ifade edildi. Eğer anlaşma sağlanırsa Beşiktaş, Ronaldinho için 2 yılda 8 milyon euro'luk ödemede sunulacak. Ancak yönetimin bu transfere şu an için pek sıcak bakmadığı belirtildi.

Kaynak: Fotomaç / Fatih DOĞAN

Loading...
Yorumlar (17)
kurmaykartal 6 yıl önce
ne ronaldinhosu be saçmalamayın..gerçi haberi yapan gazete sallamaç çok ciddiye almamak lazım..
musabjk 6 yıl önce
Sosa danda ruizdende 10 kat daha iyi aslinda
alp 6 yıl önce
alına bilir 2 milyon garanti verin kalanını maç başı verin ama şuanki düşünülen transferleride yapın ronaldinyo sadece marka değeri açısından alınmalıcıkıp sahada oynaması gerekmiyor
viktor 6 yıl önce
aslında olabilir, ronaldinho-mbia-linnes üçlüsü alınabilir hem bonservis olarak uygun fiyata çıkar hemde açıkları kapatır. ancak burda ronaldinhoya verilecek miktardan öte nasıl verileceği önemli garanti ücret verirsek ki bizde vergi vs sorunu da yok biraz oynayıp sonradan yatabilir. maç başı-gol-asist-şampiyonluk vs bazlı primlere dayalı bir sözleşme yapılabiliyorsa alınır. yani şampiyon olalım çıksın golleri asistleri yazsın 4 değil 6 milyon alsın öbürtürlü garanti 4 alırsa 2 maç oynar sakatlanır istanbul alemlerine dalar, medya baskısı başlar, kadro dışı kalır paramı verin gideyim der 8milyonu öderiz oda emekli olur.
bossBesiktasss 6 yıl önce
fotomac ama haber kaynagi FATih DOgan,yalan olduguna inanmiyorum..Fatih yalan yazmaz ..BEn sahsen Sosayi tercih ederim daha yere Saglam basna biri
Adanali 6 yıl önce
Victorun dedigine kelimesi kelimesine katiliyorum.
ONUR BJK 6 yıl önce
Ahmet Nur Çebi verdiği söportajda sanırsam trtspora verdi. Ronaldinho'nun abisi yani menajeri geçen dönemki paranın yarısına Ronaldinho gelmeye razı dedi ancak biz başka önemli bir 10 numara ile imza aşamasına geldiğimiz için geri çevirdim dedi.
mustafa 6 yıl önce
hahaha. işte kulübü soymak isteyenlerin düştüğü durum. ronaldinho ve abisi geçen yıl atar yapıp fahiş paralar istemişti. şimdi kulüp bile bulamıyorlar ve parayı yarıya düşürmüşler. geçti yd dönemleri hadi assiscim başka kapıya.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın