Çılgın rakam!

Arsenal'in hocası Arsene Wenger de eski öğrencisi Oğuzhan Özyakup'u Ada'ya götürmek için harekete geçti. Resmi teklif Ocak'ta olacak!

FUTBOL 11.11.2015, 07:52 11.11.2015, 07:55
663

 Premier Lig'de yıllardır şampiyonluğa hasret kalan Arsenal'in hocası Arsene Wenger, 12 yıllık şampiyonluk özlemini dindirmek için bu kez işi sağlama alıyor. Deneyimli çalıştırıcı, Londra ekibinin altyapısında 4 yıl geçiren Oğuzhan Özyakup'u ısrarla geri istiyor. Arsenal'in Ocak ayında iyi bir teklifle Beşiktaş'ın kapısını çalacağı İngiliz basınında her gün yer alıyor. Talksport'ta, Oğuzhan'ın Beşiktaş'ta 'kariyer sezonunu' yaşadığı belirtilirken bir maçta yaptığı 3 asistin göz kamaştırıcı olduğu vurgulandı. Wenger'in Oğuzhan'ı alarak hücum bölgesini zenginleştirmek istediği belirtildi. 


Artık üst seviyede 
Arsenal'den 20 yaşında ayrılan Oğuzhan'ın geçen 3 yılda fiziksel ve mental açıdan olgunlaştığı, futbolunu da üst seviyelere çıkardığı, bunun da Wenger'in gözünden kaçmadığı belirtildi.


FOTOMAÇ
Yorumlar (1)
Sedattt 5 yıl önce
Yaptiginiz habercilik anca bu kadar olur totomac cilgin rakam diye baslik atiyosunuz ama rakam yazmiyosunuz gerci yazsanizda yine sallicaktiniz