Çifte imza

Douglas ve Rhdolfo'yla imza aşamasına gelen Siyah-Beyazlılar, teknik ekibin cuma günü Almanya kampına katılacak Milosevic ve Franco'yu denemek istemesi sonrasında beklemeye geçti. Yönetim, stoper transferi konusunda gelecek rapor doğrultusunda bombaları gelecek hafta patlatacak.

Çifte imza

Yeni sezon öncesinde kadrosunu Dusko Tosic ve Andreas Beck’le güçlendiren Siyah-Beyazlılar, gözünü stoper transferine çevirmişti. Bu doğrultuda hedeflerini Rusya Premier Lig ekibi Dinamo Moskova’dan Douglas Franco Teixeira ve Brezilya Serie A temsilcisi Gremio’dan Rhdolfo olarak belirleyen Kara Kartal, bu iki isim konusunda büyük aşama kaydetti. Bu iki isimden birine bu hafta içerisinde imza attırmayı planlayan yönetimin, teknik direktör Şenol Güneş’in; “Alexander Milosevic ve Pedro Franco, Almanya kampına henüz katılmadı. Cuma günü takım arkadaşlarına katılacaklar. Onları da deneyip buna göre hareket edelim” sözleri sonrasında transfer konusunda beklemeye geçtiği öğrenildi.

 

Çifte imza gelebilir

 

Siyah-Beyazlı idareciler, 16 Temmuz’da sona erecek Almanya kampının ardından Şenol Güneş’ten gelecek rapor doğrultusunda stoper transferinde son noktayı koyacak. Bu alan için Dinamo Moskova’lı Douglas’ı ilk hedef olarak belirleyen Beşiktaşlı yöneticilerin, Güneş’in isteği halinde Douglas’a da imza attırabileceği konuşuluyor.

 

FANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kursad
Kursad - 4 yıl Önce

Saçmalık...
Garanti top oynayan bu iki adamı alın. Pedroyu satın. Milosevic iyi bir yedek olarak kalsın.

kartalbey
kartalbey - 4 yıl Önce

stoper transferi çok uzadı, defans dörtlüsü tamamen değişecek, uyum sorunu yaşanmaması için stoperlerin bir an önce alınması lazım..

ASİ KARTAL
ASİ KARTAL - 4 yıl Önce

2 SİNİ DE ALIN ERSAN DİNGİLİNİ VE PEDRO YU GÖNDERİN...DENİYECEKLERMİŞ MİŞ NEYİNİ DENİYOSUN BU 2 STOPER,İ ALIN BİTSİN BU İŞ FİKO PARAN YOKSA ÇIK TV YE AÇIKLA TRANSFER YAPAMIYORUZ DE MİLLETİ UMUTLANDIRMA...HAYATINDA SADECE BİR KERE DÜRÜST OL

delirecem vallaya
delirecem vallaya - 4 yıl Önce

Stoperin hala bekletiliyor olması kadar saçma bişey yok...bu adamlar beraber kaç gün teknik çalışacak...2 stoperde çok acil gelmeli...

sporas
sporas - 4 yıl Önce

saçma sapan bir haber,adamların maç kasetleri var 21 yaş şampiyonası oynayan bir miloseviç var neyi izleyecekmiş acaba?kavun karpuz mu bu bir günde karar verilsin

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Bu iste bizim fiko ya yakisan bir hamle olur. Bu yönetim gitmeli isterlerse 10 tane messi getirsinler adamlar bos bogaz. Ben böyle bir yönetim görmedim. Kamp acildi 2 tane no name transfer ettiler.