Cicinho Kartal olacak

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı ikna etmek için hatırlı kişiler devreye sokuluyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a yakınlığıyla bilinen Asil Bostancı 'arabulucu' olarak seçildi. Bostancı aynı zamanda Galatasaraylı yönetici Abdurrahim Albayrak'ın kızı İlknur hanımın da eşi...

FUTBOL 05.11.2014, 02:41
15093
Cicinho Kartal olacak

Beşiktaş-Cicinho-Sivasspor üçgeninde flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ankara'da oynanan Beşiktaş-Sivasspor maçının devre arasında, Siyah-Beyazlı yönetici ve kongre üyelerinin 'Cicinho' ısrarlarına 'hayır' cevabını veren Mecnun Otyakmaz'ın ikna edilmesi için araya hatırlı kişiler sokulmaya başlandı.

Bostancı da 'hatırlı kişi' buldu!

Görüşmeler dillenir dillenmez ortaya çıkan menacer ordusunu püskürten Beşiktaş Yönetimi, Başkan Fikret Orman'ın yakını olan ve Mecnun Odyakmaz ile de tanışıklığı bulunan Asil Bostancı'yı 'arabulucu' olarak seçti. Asil Bostancı'nın kısa süre içinde Otyakmaz ile buluşacağı ve taraflar arasında herhangi bir tatsızlık çıkmadan transferi noktalamak için gerekli hamleleri yapacağı öğrenildi. Bu arada Asil Bostancı'nın da Otyakmaz ile buluşmadan önce, Mecnun Başkan'ın çok yakını olan bir isimle kontak kurduğu ve düzenlenecek yemekte bu hatırlı kişinin de yer alacağı bildirildi. 

2 teklif var: Tapulu ya da kiralık

Bonservisi elinde gelen Cicinho'nun, Sivasspor'dan yıllık 800 bin Euro kazandığı vurgulandı. Beşiktaş Yönetimi, 31 Mayıs 2015'te boşa çıkacak olan Brezilyalı yıldız için Sivasspor'a iki ayrı teklif götürecek. Bu tekliflerden ilki; 1 milyon Euro bonservis bedeli ödenip Cicinho'nun tapusuyla birlikte Kartal yapılması... İkincisi ise Sambacı'nın ligin ikinci yarısı için kiralanması, sözleşmeye sezon sonunda da yeni kontrat maddesinin eklenmesi... Bu şıkta; Sivasspor'a 500 bin Euro kiralama bedeli, Cicinho'ya da Yiğidolar'dan alacağı paranın iki katı önerilecek.

Albayrak'ın torunu Kartal Pençesi!

Asil Güvenlik'in sahibi olan Asil Bostancı, aynı zamanda Galatasaray'ın sempatik yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın da damadı. İlknur Albayrak ile evlenen Asil Bostancı, kayınpederi çılgın bir Galatarasay taraftarı olmasına karşın, oğlu Batuhan'a küçük yaşta 'Kartal Pençesi'ni öğretmiş sıkı bir Beşiktaşlı!

 

FANATİK

Yorumlar (6)
Zuhtu 6 yıl önce
Sikinyo kartal olacak ama 10 puan fark yedikten sinra! Bu beceriksiz yonetimin yaptigi is bu kadar olur!
eagle20 6 yıl önce
bunlar günü kurtarma haberleri
necipte diretmese bilic bunlar hiç yaşanmıcaktı belkide ama olan oldu .
burak lnd 6 yıl önce
motta sallagina verdini o kadar para bu adamami vermiyormusnuz serdar kurttulusun yari parasi adam romada oymamis millitakimda oynamis her iki kanatta oyanayabiliyor.
mikail 6 yıl önce
bu cicinho yu ortaya atan sergen simdi fanatik totomac i guzel malzeme cikti simdi artik ve transfer donemi yaklastikca kafa utulecekler artik birde yabanci kontenajimiz bos oldugunu dusunursek atmasyon tranfer haberleri bolca cikacaktir
umut can cabadan 6 yıl önce
hadi inş
Demir 6 yıl önce
Olacaksa da kiralık olsun adam 35 yaşında.