Cicinho Haber Bekliyor

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın hedefinde Cicinho da var.

Cicinho Haber Bekliyor

Sezonun ikinci yarısında kadrosunu mutlaka yeni bir sağ bekle doldurmak isteyen Siyah-Beyazlılar’ın, bu alandaki natifleri arasında, Sivasspor’un deneyimli savunmacısı Cicinho bulunuyor. Geçen sezon Kırmızı-Beyazlılar’da yaptığı 15 asistle bu alanda zirveye çıkan 34 yaşındaki futbolcuyla ilgilenen Siyah-Beyazlılar’ın, Linnes transferinin gerçekleşmemesi halinde Cicinho’ya imza attıracağı konuşuluyor. Bu sezonda da 7 asistle ligde birinci konumda bulunan başarılı futbolcunun da Beşiktaş’a gitmeye hazır olduğu bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cenkk
cenkk - 4 yıl Önce

Inşallah

cenkk
cenkk - 4 yıl Önce

Sisteme en uygun adam

atiba
atiba - 4 yıl Önce

sisteme uygunda arkadaşlar, biraz disiplinsiz bence. Ayrıca gece alemlerine akmaya müsait. Genç alalım kendini göstersin.

Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Bu adama verilecek para sokağa atılmış demektir.Çünkü;sezon sonuna kadar sözleşmesi var,Sivas bonservis parası isteyecek.Yaşı;geçen sene 34'tü geldik 2015'e oldu mu 35!..Sadece hücumda var,savunmada aynı Serdar gibi.Her şeye rağmen LİNNES diyorum.

harun
harun - 4 yıl Önce

eğri oturalım doğru konuşalım, takımın bu tarz oyunculara çok ihtiyacı var. Eğer bu sezon şampiyon olacaksak bu adamı almalıyız. Nedeni ise tecrüce, ligi iyi tanıması, yaptığı asistler, saha içi liderliği. bence hiç düşünmeden almalıyız.

Tarık
Tarık - 4 yıl Önce

Yönetim devre arası transferinde çok doğru bir adım atmış olur. Ligi iyi tanıyan, tecrübeli... Saha içinde takıma liderlik yapabilecek kapasitede bir futbolcu. Eğer uygun bir fiyata bu iş bitecekse yönetim hiç durmasın alsın derim. Devre arası trasnferleri her zaman buyuk rısk taşır o yüzden bu tarz bir oyuncunun kaçmaması taraftarıyım.

burhan
burhan - 4 yıl Önce

çok doğru bir adım olur fakat bizim yönetim alamaz ya

kadir
kadir - 4 yıl Önce

bizim yönetim bir şeye karar vermeli Şampiyon mu olacağız yoksa genç futbolcularla başarılı olmaya mı çalışacağız... Kardeşim şampiyonluk her zaman tecrübeden geçer. Büyük maçlar büyük, tecrübeli oyuncularla kazanılır.