Cenk Tosun o anı anlattı

Beşiktaş'a zaferi getiren golü atan Cenk Tosun, Tottenham maçı sonrası açıklamalar yaptı.

FUTBOL 12.12.2014, 01:48
1142
Cenk Tosun o anı anlattı

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş'ın forvet oyuncusu Cenk TosunTottenham Hotspur'la kapıştıkları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nun ev sahipliği yaptığı mücadelede Siyah-Beyazlılar'a 1-0'lık galibiyeti getiren golü ağlara yollayan 23 yaşındaki futbolcu, yayıncı kuruluşa demeç verdiği demeçte, "Öncelikle bütün takım arkadaşlarımı kutlamak istiyorum. Her 3 günde bir maç oynamak gerçekten hiç kolay değil. Özellikle ikinci devre çok iyi futbol oynadık. Attığım gole gelirsek o pozisyonda hem Gökhan'ın pası (Töre), hem de Olcay abinin (Şahan) beni görmesi çok iyi oldu" ifadelerini kullandı.
Kara Kartal'ın başarılı ismi Cenk Tosun, gol sevinci sırasında sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak Mustafa Pektemek'e yaptığı jesti, "Maçtan önce bunu takım arkadaşlarımızla aramızda konuşup planlamıştık. Malzemecilere Mustafa'nın formasını da kulübeye getirmesini söyledik. Topu ağlara yolladıktan hemen sonra Olcay abiyi tebrik ettim, sonra formayı almaya gittim" şeklinde anlattı.

Yorumlar (6)
Eren 6 yıl önce
Bu gece bu garibanı sevindirdiniz ya Allah da sizi sevindirsin.
metin 6 yıl önce
@Eren. +1
Balkır 6 yıl önce
Sizin Alllahınıza kurban.
maf 6 yıl önce
Malzemeciden,teknik direktöre,futbolcusuna kadar hepiniz ADMASINIZ ADAM.Hep diyorum belki karaktersiz q7 ve fernandes kadar yeteneğiniz yok ama, öyle bi yüreğiniz var ki, gerisi teferruat.
züber 6 yıl önce
beşiktaşlılık adam olmaktır yürektir, varsın yetenekleri kısıtlı olsun. Serdar kurtuluşundan mottasına kadar hepsini seviyoruz. Aferim çocuklar. şimdi sıra antepde.
Ersin 6 yıl önce
Süleyman Seba sezonunun ruhu var bu takımda. Helal olsun size çocuklar. Metin-Ali-Feyyaz döneminden beri bu ruhu hissetmemiştim takımda. Bu kadroyu koruyarak bir iki adam akıllı takviye yapılırsa önümüzdeki 3-4 sezonu domine eder bu takım...