''Cenk Gönen çok hırslı''

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Şenol Güneş'in gelmesi ile birlikte yabancı kaleci transferi geçici olarak rafa kaldırılmıştı.

FUTBOL 18.06.2015, 19:00
1881
''Cenk Gönen çok hırslı''

Şenol Güneş, Beşiktaş'a imza attığı basın toplantısında "Eldeki kalecilerimizi kullanabileceğimi düşünüyorum. Onları görmek istiyorum.'' ifadelerinin ardından Beşiktaş'ın kalecisi Cenk Gönen müthiş bir hırs yaptı.

 

Şenol Güneş'in bu konuşma sonrası geçen sezonun büyük bir bölümünü sakatlıklarla geçiren Cenk Gönen iki haftalık tatil sonrası Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde çalışmalarına başladı bile.Yeni sezon öncesi çok hırslı olan Cenk Gönen gelecek sezon takımın as kalecisi olabilmek için bütün enerjisiyle Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde özel hocası ile çalışmalarına devam ediyorlar.

Yorumlar (9)
osman 6 yıl önce
öyle bir madde yok kim çıkartıyor bunları, basının yüzünden adam beşiktaşa küscek
amasyalı KARTAL 6 yıl önce
haber kaynagı nedir acaba
kartalizmir 6 yıl önce
Lozan anlaşmasında da gizli madde varmış. Demba ba fenere gitmek isterse bedavaya gider diye
kartal 6 yıl önce
bu nedir arkadas takım ısterse satamıyormu bu adamı ya adam kendı karar verıyor hangı takıma gıdecegını nasıl bı futbolcu bu ya
@mphst #kartal 6 yıl önce
saf mısın oğlum sen pazarda elma mı satıyorsun, takım satmak istiyorum der onay verir, oyuncuda gitmek istiyorsa profesyonel sözleşmesini imzalar yani sen oyuncuyu istemeden alamaz istemeden satamazsın..
asiholigan 6 yıl önce
6 mio euro ya aldığın bir topçunun mukavelesine 6 mio euro ya serbest kalır ,hemde ingiltereye giderse diye bir madde koyduran embesil kim yaaaaa. kim yaa bu embesil
kapali 6 yıl önce
cenk gönen adamdır.19 yasında milli takımda oynadı kaleyi hak ediyor.
siyahbeyaz 6 yıl önce
cenk bence bu sezona damga vuracak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın