''Cenk Gönen çok hırslı''

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Şenol Güneş'in gelmesi ile birlikte yabancı kaleci transferi geçici olarak rafa kaldırılmıştı.

''Cenk Gönen çok hırslı''

Şenol Güneş, Beşiktaş'a imza attığı basın toplantısında "Eldeki kalecilerimizi kullanabileceğimi düşünüyorum. Onları görmek istiyorum.'' ifadelerinin ardından Beşiktaş'ın kalecisi Cenk Gönen müthiş bir hırs yaptı.

 

Şenol Güneş'in bu konuşma sonrası geçen sezonun büyük bir bölümünü sakatlıklarla geçiren Cenk Gönen iki haftalık tatil sonrası Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde çalışmalarına başladı bile.Yeni sezon öncesi çok hırslı olan Cenk Gönen gelecek sezon takımın as kalecisi olabilmek için bütün enerjisiyle Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde özel hocası ile çalışmalarına devam ediyorlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 4 yıl Önce

öyle bir madde yok kim çıkartıyor bunları, basının yüzünden adam beşiktaşa küscek

amasyalı KARTAL
amasyalı KARTAL - 4 yıl Önce

haber kaynagı nedir acaba

kartalizmir
kartalizmir - 4 yıl Önce

Lozan anlaşmasında da gizli madde varmış. Demba ba fenere gitmek isterse bedavaya gider diye

kartal
kartal - 4 yıl Önce

bu nedir arkadas takım ısterse satamıyormu bu adamı ya adam kendı karar verıyor hangı takıma gıdecegını nasıl bı futbolcu bu ya

@mphst #kartal
@mphst #kartal - 4 yıl Önce

saf mısın oğlum sen pazarda elma mı satıyorsun, takım satmak istiyorum der onay verir, oyuncuda gitmek istiyorsa profesyonel sözleşmesini imzalar yani sen oyuncuyu istemeden alamaz istemeden satamazsın..

asiholigan
asiholigan - 4 yıl Önce

6 mio euro ya aldığın bir topçunun mukavelesine 6 mio euro ya serbest kalır ,hemde ingiltereye giderse diye bir madde koyduran embesil kim yaaaaa. kim yaa bu embesil

kapali
kapali - 4 yıl Önce

cenk gönen adamdır.19 yasında milli takımda oynadı kaleyi hak ediyor.

siyahbeyaz
siyahbeyaz - 4 yıl Önce

cenk bence bu sezona damga vuracak