Cenk Gönen Ayrılıyor

Galatasaray, Beşiktaş kalesini koruyan Cenk Gönen’i transfer ediyor. 27 yaşındaki file bekçisinin bonservis bedelinin de 600 bin euro olacağı öğrenildi. Güneş, üç kaleciden birini gönderebileceğini söyleyerek bunun işaretini vermişti

FUTBOL 15.08.2015, 03:04
1822
Cenk Gönen Ayrılıyor

Galatasaray, Felipe Melo sorununun çözülmesinin ardından Muslera ile birlikte görev yapacak kaleci işini de netleştirdi. Sarı-kırmızılılar, Beşiktaş’ta görev yapan Cenk Gönen’i transfer etmek için girişimleri hızlandırdı, iş imzaya kaldı.

 


Siyah-beyazlılar, Şenol Güneş’in, 3 kaleciden 1’ini göndermeyi düşünmesi üzerine harekete geçen sarı-kırmızılıların, Cenk’i hemen listeye aldıkları ifade edildi. 2019’a kadar Beşiktaş ile sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki kalecinin, Cim-Bom’a son bir yılı opsiyonlu olmak üzere üç yıllık imza atacağı ifade edildi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun yanı sıra, kaleci antrenörü Claduio Taffarel’in de beğendiği isim olan Cenk Gönen’in de sarı-kırmızılılarla anlaştığı dile getirildi.

 


Galatasaray’ın 1 numarası Fernando Muslera ise, 2012 yılında Türkiye Futbol Federasyonu’nun yayınladığı Tam Saha Dergisi’ne verdiği röportajda, Cenk Gönen’i Türkiye’de en çok beğendiği kaleci olarak göstermiş, “Genç ve çabuk gelişen bir kaleci. İleride çok daha iyi olacak” ifadelerini kullanmıştı.

 

MİLLİYET

Yorumlar (24)
elalem 5 yıl önce
25 milyon euroluk kalecisi var bizim 600 b,n. sonra bu kaleciler bize yeter diyoruz
ADAPAZARINDAN YÜZLERCE BEŞ 5 yıl önce
DÜŞMANA SİLAH VERİLMEZ
CENK İ HER TAKIMA VEREBİLİRSİN ORMAN EFENDİ AMA CAN DÜŞMANIMIZ GALATASARAYA ASLA VEREMEZSİN, HEM NE DEMİŞTİN SAYIN BJK YÖNETİMİ VE SAYIN BAŞKAN FİKRET BEY, FB DEN VE GS DEN BUNDAN SONRA NE FUTBOLCU ALIRIZ nEDE VERİRİRİZ NE OLDU BEŞİKTAŞLILIK DURUŞU NE OLDU BEŞİKTAŞLILIK SÖZÜ.
karagümrüklü kartallar 5 yıl önce
anam avradım olsun tesisleri yakarız eğer bizden bir futbolcu can düşmanımız galatasaraya verilirse nevzat demir tesislerini ateşe veririz
beylükdüzü kartalları 5 yıl önce
SİZ şaşırdınızmı sayın başkan
cenk i her takıma verin ama cincona asla asla asla asla
beşiktaş aşığı erdem 5 yıl önce
BU trANSFER GerÇekleşirse İntihar ederim
gece kartalı 5 yıl önce
başkan seni bu sefer kimse kurtaramaz.cenk kalsın günay kiraya verilsin. kimse kusura bakmasın. fb maçında yediği son saniye golü ve kornerden yediği gol bende günay'ın kredisini bitirdi.
asya kartalları 5 yıl önce
saçmalamayın yönetim
allah belanızı versin
olmaz böyle şey
ezeli düşmana cephane verilmez
sikici kartal 5 yıl önce
cenki satanın anasını sikerim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın