Cenk, Fernandao kadar iyi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş; "Rakiplerimiz hazır oyuncu aldı. Biz ise geçen sezondan daha iyi bir takım olmak istiyoruz. Kimin daha başarılı olacağını ise zaman gösterecek" ifadelerini kullandı.

FUTBOL 11.07.2015, 13:53
2246
Cenk, Fernandao kadar iyi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, rakiplerin yaptığı transferleri değerlendirdi. 

Güneş, "Rakiplerimiz hazır oyuncular aldı. Biz ise geçen sezon iyi oynamış futbolcularımızın, performansını yukarı çekmek istiyoruz. Alınan hazır oyuncular mı takımlarına daha büyük katkı yapar, yoksa performansları artan mevcut oyuncular mı? Bunu zaman gösterecek. Fenerbahçe yıldız transferler aldı diye biz de yıldız alacak değiliz" ifadesini kullandı.

"CENK, FERNANDAO KADAR İYİ"

Güneş şöyle devam etti: "Forvette şu an Cenk, Mustafa ve Ömer var. Cenk çok potansiyelli bir oyuncu. Mustafa ve Ömer de öyle. Tabii ki bazı sorunları var, özgüven eksikleri de olabilir. Bu arada Cenk'in çok güçlü bir fiziği var ve gücünü iyi kullandığı zaman Fernandao'dan aşağı kalacağını düşünmüyorum. Biz çok çalışarak herkesi geçebileceğimize inanıyoruz. Taraftarımız bize güvensin ve desteğini eksik etmesin."

 

"BEŞİKTAŞ DÜNYA KULÜBÜ"

 

Hedeflerinin Beşiktaş'ta var olan değerleri, biraz daha yukarı taşımak olduğunu belirten Güneş, "Bunu yaparken de camianın gücü en büyük dayanağımız olacak. Beşiktaş, büyük bir şehrin çok güzel bir semti ama Beşiktaş'ın adı ve gücü semtinden çok büyük. Beşiktaş, milyonlarca seveni olan adını dünyaya duyurmuş bir kulüp" diye konuştu. 

(Sabah)

Yorumlar (0)