Çebi'den Fenerbahçe Açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekişioğlu'na çok sert bir cevap verdi.

Çebi'den Fenerbahçe Açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekişioğlu'nun "Kalan sürede gol olmazsa 15 dakika uzatma olur. Gülmeyin ciddiyim" tweet'ine cevap verdi.

Ahmet Nur Çebi, 360'da yayınlananan Telegol programına canlı yayında bağlandığı sırada, "Kantarın topunuzu kaçırıyorlar. Biraz seviyeli olmak lazım. Biraz spor adamı spor yöneticisi gibi olmak lazım. Sahada oyuncular oynuyor. Bizim yapacak bir şeyimiz yok. Herkes çok konuşmayı seviyorsa buyursun konuşsunlar. Ben de tebessüm ediyorum. 3 dakikalık uzatma için gülücük atmışsa ben de tebessüm gönderiyorum kendisine" dedi.

Çebi karşılaşmayla ilgili olarak ise "Rizespor'u tebrik ediyorum. 9 kişi kalmalarına rağmen çok iyi oynadılar. Çocuklarda yorgunluk var. Bunu biliyoruz. Hayırlı bir sezon sonu nasip olur umarım bize. Maçı çok dikkatli seyrettim, yanlış bir karar görmedim" yorumunu yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 4 yıl Önce

FB. BİZDEN ÇALDIKLARI 2003-2004 ŞAMPİYONLUĞUMUZUN HESABINI VERSİN ÖNCE......................

Bünyamin Eraykır
Bünyamin Eraykır - 4 yıl Önce

Bu lafları bu sezon tam 8 penaltı kazanan, aleyhine hiç penaltı verilmeyen PENALTIbahçe yöneticisi İlhan'mı sıçıyor bu lafları??)))
Sayın A.Nur Çebi'nin dediği gibi İlhan'ın lafına sadece gülünür:D:D

veli
veli - 4 yıl Önce

sayın ekşioğlu'na çok sevdikleri ve gözbebeği oyuncularının hakemin yanı başında 3 defa f.off dediği ama -nedense- sarı kart bile almadığı görüntüleri gönderelim, ailecek patlamış mısır eşliğinde izleyip eğlensinler. sayın çebi'nin gülücüğüne bir gülücük de benden.

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

şampiyon olacağız.

marco
marco - 4 yıl Önce

adamın beyini kendi maçlarında penaltı alamadı diye error vermiş. çelebiyi tebrik ediyorum itlerle muhattap olmaya gerek yok.

serkan
serkan - 4 yıl Önce

Lafa baktik laf mi diye, söyleyene baktik adam mi diye. Ikisi de ERROR. Kardesim o zaman ite köpege cevap vermeyin. Kendi pisliklerinde bogulsunlar.

serkan
serkan - 4 yıl Önce

Marco, yorumunu okumadan es zamanli ayni seyi düsünüp ayni kelimelerle yazmisiz. Error, it, derken. Demek ki hepimize ayni görünüyor su minik serceler