Çebi'den Vida ve Demba Ba açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2-1 kazanılan Bursaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FUTBOL 26.08.2017, 22:34 27.08.2017, 15:37 kartalbakışı.com
783

"Zor bir 3 puan aldık. Bursaspor geçen seneden farklı ve dirençli bir takım yaptı. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Allah eksikliklerini vermesin.

Tosic sahanın en iyilerden biriydi diyebiliriz. Tahmin ediyorum daha zorlu ve çekişmeli bir lig olacak. Herkesin aklı kendine. Saygı duyuyorum. Ben aynı şekilde düşünmüyorum."

"Alınan futbolcuların hepsi lazım olacak. Sizler de biliyorsunuz. Avrupa maçlarımız var, sakat ve cezalılar olacaktır. Transferler gerekliydi. Kulübede olmaları oynamayacağı anlamına gelmiyor. Zamanı gelince oynayacaklar."

***

Transfer için ilginç sözler...

"Vida konusunu ben de merak ediyorum. Ben de bir taraftarım. Hayırlısı olsun. Demba Ba’nın durumu da henüz çözülmüş değil. Çözülebilirse bir sürpriz olur. Çin’deki tavır önceki gibi değil. Çin ile olan ilişkisi bitiyor. Çin Kulübü’nün nasıl bir tavır alacağını göreceğiz."

***

"Takımlar Avrupa’da çok güçlü. Keyifli şeyler izleyelim. Güzel şeyler olsun. Başka bir şey demiyorum. Oğuzhan seçilmeliydi. Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Ama teknik kadronun kendine göre sebepleri vardır. Bence orada olmalıydı."

***

"Tüm Beşiktaşlılara çağrımız var. Avrupa’daki deplasmanlara gelmesinler. Taraftarlarımız buna uyum sağlayacaklardır. İlk tercihimiz Beşiktaş taraftarının gelmemesidir. Yanlış şekilde tavırlar oluyor. Bizim ricamız bu. Rakipler de buna uyum sağlayacaktır. O gün konuşulacak şeyler. Tüm ulusumun, milletimin bayramını kutluyorum."

Yorumlar (2)
Kartal 3 yıl önce
Eğer bir şekilde ayarlanıp sosa alınır ise orta saha ve Oğuzhan toparlanir yoksa bu transferler boşuna yapılmış olur
Sosa 3 yıl önce
Çebi efendi almazsanız sosayi sıkıntı olur çünkü artık rakipler Beşiktaş orta sahasını çözdü ve biliyorlar oynatmiyor sodalı 9rta sahaya engel olamazsınız çünkü sosa her tarafa her boşluğa giren top alan rakip orta sahanin dengesini bozan oguzhanin verimini artıran oyuncu kilit açan pres yapan oyuncu talisca geziyor