Çebi'den flaş Jorge Jesus açıklaması

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Portekiz basınının iddiası ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.

FUTBOL 14.03.2017, 14:07 15.03.2017, 07:32
4144

Çebi, "Sporting Lizbon'un teknik direktörü Jorge Jesus'la anlaştığımız yönündeki iddia hiçbir şekilde doğru değil. İlgimiz olmadı. Kesinlikle hayır" dedi.

ŞENOL GÜNEŞ'LE YENİ SÖZLEŞME İÇİN GÖRÜŞÜLDÜ MÜ?

Şenol Güneş'le sözleşme yenileme konusunda herhangi bir görüşme yapılıp yapılmadığı yönündeki konuyla ilgili olarak ikinci başkan, "Bu konuyu şimdi konuşmuyoruz. Zamanı değil. Olympiakos maçına kanalize olduk. Olympiakos'tan daha iyi oynadığımızı düşünüyoruz. Sonuçta maça çıktığınızda nasıl bir oyun oynadığınız ve nasıl bir performans gösterdiğiniz önemli. Temenni ediyorum ki Olympiakos'u eleyeceğiz. Bizim hedefimiz daha yukarısı. Hedefimiz Avrupa Ligi kupasını almak. Onun için Olympiakos'u elemek zorundayız. Umarım planlarımız bozacak bir sonuç olmaz. biz onlardan daha iyiyiz" şeklinde konuştu.

Ajansspor

Yorumlar (2)
Sermet 4 yıl önce
Oda nereden çıktı be birader.Takımı içtendemi yıkmak isteyen var.Güneş Hoca bizim için vazgeçilmez bir değer.
Kartal 4 yıl önce
Bu takımın derdi istikrar bütün bu endişeler ondan şimdi hala papatya falı acaba Beşiktaş iyi oynatmiyorsun yoksa kontrollü oyun uydurması altında yine ilk devre yatarmi çünkü bunu hep yapıyor Kayseri'ye bunun için puan verdi Beşiktaş öne geçtiği maçlarda skoru koruyabilir geri düştüğünde ise ancak beraberliği kurtarabilir maçı kazanamıyor.bunlar hep bu sıkıntıyı getiriyor.