Cavcav 3 büyüklere patladı

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş maçının sonrasında havuz isyanında bulundu.

Cavcav 3 büyüklere patladı

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş maçının sonrasında açıklamalarda bulundu ve Aziz Yıldırım'ın havuzdan çıkma fikri üzerine çok sert ifadeler kullandı.

İŞTE O SÖZLER...

"Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe birleşir kendi aralarında oynarlar. Havuzun paraları da onlara gider. 14-15 kulüp bu kulüplerin piyonu mu. Anadolu kulüpleri olmazda bu takımlar şampiyonluklarını nasıl ilan edecek Bu 3 kulüp birleşirler, İstanbul'daki diğer takımlarla kendi aralarında bir lig kurarlar. Feriköy var, Sarıyer var. Onlar paralarını alır biz de kurtuluruz. "

"PARANIN YÜZDE 50'Sİ 4 BÜYÜKLERE GİDİYOR"

"Biz havuz olmasa da ayakta dururuz. Gençlerbirliği'nin Allah'tan başka kimseye borcu yoktur. Kötü laf sahibine aittir. Büyüklük Allah'a mahsustur. Büyük kulüplşer Anadolu kulüplerine sahip çıkmalıdır. Havuzdan gelen paranın %50'si 4 büyüklere gidiyor. Bir de şampiyonluk payı alıyorlar. 40 puan aldığımız takdirte havuzdan aldığımız para 12 milyon dolar. Gerisini siz değerlendirin."

YORUM EKLE
YORUMLAR
gb 0 bjk 2
gb 0 bjk 2 - 4 yıl Önce

ya ilhan cav cav yapıyorsun yine beşiktaş başkanı zaten açıklama yaptı bu havuz yasal zorunluluktur kimse dilediği şekilde buradan çıkamaz diye neden bizi fb ile gs nin kötü oyunlarına sokuyorsun

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

İlhan Cavcav da haklı ama esas noktanın bu olmadığını kendi de biliyor. İstanbul kulüplerinin daha güçlü olması zaten doğanın kanunu. Bugün Gençlerbirliği olmadan da lig gider fakat güzel bir lig olmaz.

Yaşı da gereksiz duygusallık getiriyor. İnsanlar üç büyük takım için maç izliyor. %50 hatta daha fazlası tabii ki üç büyüklere gidecek. Bunu oyuncuları yüksek fiyattan satarken düşünecekler. Ayrıca Gençlerbirliği'nin her zaman şampiyon olma potansiyeli vardı. Ucuzculuk yapmaktansa yatırım yapıp şampiyonluğa oynasınlar patlayacaklarına.

Ancak haksız olmadığı bir gerçek. Bu adamlar da eşek değil. Aziz Yıldırım çıkıp havuzdan çıkarız diyor. Geride kalan kulüpler beter olsun demek bu. Üç takım çıkınca çöp olur havuz. Kulüpleri bir nebze de olsa korumalıyız ama o kulüpler de bizi yolunacak kaz olarak görmemeli.

onur
onur - 4 yıl Önce

bu yaşlı adam ne diyor? daha geçen gün sayın Fikret Orman açıklama yapmadı mı? biz havuzdan çıkmayız diye, bu mevzuları açan ve sadece bir rakibimiz var onuda alır çıkarız diyen kim? hangi kulübün başkanı? bunları bilmiyor mu? kendi görmediyse yanındakiler söylememiş mi? bu adamın akıl sağlığı yerinde mi? işte bunlar hep soru işareti(?)

emiliano
emiliano - 4 yıl Önce

dün ben cavcavın açıklamalarını dinledim.adama zaten sorulan soru 3 büyükler havuzdan daha çok para istiyor siz ne düşünüyosunuz.adamda sorulan soruya cevap verdi

Kartal1903
Kartal1903 - 4 yıl Önce

Ölmedi gitti göt herif,nerde Polemik orda cav cav