Cavanda'da son pürüzler

İtalya basını, Beşiktaş ile Lazio kulüplerinin Louis Cavanda'nın transferi için toplantı yaptığını yazdı. Haberde kulüplerin anlaşmaya yakın olduğu ve son pürüzlerin de giderildiği belirtildi. Fransa'nın Nice kulübünün de peşinde olduğu 25 yaşındaki defan

FUTBOL 28.06.2015, 03:20
1952
Cavanda'da son pürüzler

İtalya basını, Beşiktaş ile Lazio kulüplerinin Louis Cavanda'nın transferi için toplantı yaptığını yazdı. Haberde kulüplerin anlaşmaya yakın olduğu ve son pürüzlerin de giderildiği belirtildi. Fransa'nın Nice kulübünün de peşinde olduğu 25 yaşındaki defans oyuncusunun, Lazio ile 2018'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Cavanda, geçtiğimiz sezon Lazio formasıyla 18 karşılaşmaya çıkarken, 2 de asist yaptı.

 

FOTOMAÇ

Yorumlar (2)
umuti 6 yıl önce
bu adam alınırsa gerçekten Sivok u çok ararız. sıradan ve futbol zekası kıt bir oyuncu... neyini beğeniyorlar? lazio da Beşiktaştan daha iyi top oynamadı geçen sene. Aşağılık komplexsi duyan arkadaşlara bu lafım. Avrupa da geçtiğimiz takımlara bakmanız yeterli. Vlaar gibi kazanma reflexsine sahip yenilgiyi kabul etmeyen ve lider özellikleri olan bir stoper e ihtiyacımız var. Ba ya 3 kuruş fazla ödediler karşılığını 2 katı aldılar stoper ve sağ bekde de bu yapılmalı. vasat oyunculara bakmayın paranız da var artık. 3 yıldır nasıl sağ bek alamazsınız ya bu neyin kafasıdır?
Has Kartal 6 yıl önce
bu oyuncu serdarın da gerisinde bir oyuncu akıl işi olmaz bu transfer tam bir saçmalık olur bu kadar oyuncu var ken sol bek olsa anlayacağım nasıl ilgilenebiliyorsunuz basının saçmalıklarımı anlayabilmiş değilim saçma sapan oyuncuların adı hergün sosyal medyada gazetede şu duruma artık bir dur deyin transfer medya ile birlikte yapılmaz.