Cavanda, Beşiktaş'a Geliyordu Ki...

Transferin son günlerinde Beşiktaş'ın ilgilenmeye başladığı sağ bek Cavanda'nın imza görüşmelerinde yaşananları menajeri anlattı.

FUTBOL 04.09.2014, 17:26
6984
Cavanda, Beşiktaş'a Geliyordu Ki...

Beşiktaş'ın transferin son saatlerinde kadrosuna katmak istediği Luis Pedro Cavanda'nın menajeri Ulisse Savini, transfer sürecini anlattı.

"Pazartesi günü Beşiktaş ile masaya oturduk. Büyük umutlarımız vardı. Görüşmeler çok iyi gidiyordu." diyerek sözlerine başlayan Savini; "Ancak, Türkler'in fikri bir yerde değişti. Başka bir oyuncuyla daha ilgileniyorlardı herhalde ve o oyuncunun daha yararlı olacağını düşündüler. Bize satın alma opsiyonlu kiralama için Lazio'yu ikna etmemizi söylediler. Biz de Lazio'ya gittik, isteğimizi söyledik. Ancak, buna rağmen problemler çözülemedi" dedi.

Savini, Beşiktaş'ın görüşmelerde birçok kez fikrinin değiştiğini belirterek; "Birçok değişik formülle masaya oturdular. İlgi çekici formüller de vardı. Ancak, transferdeki problem ne Cavanda'ydı, ne de Lazio. Kulüp transfer görüşmelerinde gayet mantıklı hareket ediyordu" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (4)
mete 6 yıl önce
siz hiç balanta cincona nasıl gelemedi, mevlütü isteyen febe onu nasıl alamadı vs diye haber okudunuz mu? hatta bırakın bunları, takımın yeni transferi ve doktoru hakkında bile bilinçli yalan haber yapılıyor. beşiktaşa gönül verip onu yıllardır takip edenler bu tezgahları yıllardır biliyor ve bu paçavra haberleri dikkate almıyor da, azınlık da olsa okuyunca heslenip yorum yapanları görünce üzülüyor. tanrı parçacıkları, demba her gol attığında hepinize gelecek.
bülent 6 yıl önce
Hee. yalan haberde olsa bu yönetimin transferde elli ayagina karisiyor. Herkez bir ayri tel den caliyor. Ama kurtulacagiz sn fiko bey den.
mete 6 yıl önce
hee ya heee. 15 milyona cenk tosun, motta, demba ba, töre ve sosanın bonservisleri alındı. bunların yerine pili bitmiş pandev, napolinin kovaladığı ön libero, 2 yılda 0 gol 1 asist yapmış tarık çamdal alınsaydı göbek atardınız eminim.
ogundn 6 yıl önce
Beşiktaşlı geçinip amaca hizmet eden Truvalı çok mikrop var . temizlenemezler ama itibarsızlaştırılabilirler , taraftarca .