Casillas'ta flaş gelişme

Türkiye'de Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddia edilen Real Madrid'in dünyaca ünlü kalecisi İker Casillas'ın menajeri Carlos Cuitropia'dan açıklama geldi. Cuitropia, "oyuncum hiçbir yere gitmiyor" dedi.

FUTBOL 16.06.2015, 14:04
1699
Casillas'ta flaş gelişme

Cuitropia, Casillas'ın Real Madrid ile halen devam eden iki yıllık sözleşmesi olduğuna dikkat çekerek kulüpten kendilerine ayrılması konusunda herhangi bir uyarı gelmediğini belirtti. İker Casillas'da İspanya milli takımın Beyaz Rusya ile oynadığı karşılaşma sonrası tatile çıkarak telefonlarını kapattı ve 10 Temmuz'da kampta buluşmak üzere sözleri etti.

Casillas'ın istenmeyen adam ilan edilmesi ile suçlanan Real Madrid kulübü ise tecrübeli kaleciye büyük bir jest yaparak 2015-16 forma tanıtımında kendisine de yer verdi. Madrid sokaklarını süsleyen reklamlarda Casillas'ın yeni forması ön plana çıktı. Spor yazarları Real Madrid'in yeni forma tanıtımında Casillasa'da yer vermesinin bu ayrılığın olmayacağı anlamına geleceğini vurguladılar. Real Madrid'in Casillas ile halen 2 yıllık sözleşmesi bulunuyor ve ünlü kaleci bu sözleşmeden yıllık yaklaşık 7 milyon Euro kazanıyor.

DHA

Yorumlar (2)
asi kartal 5 yıl önce
yarrak gibi kaleci sadece ismi var real taraftarı artık onu istemiyor her maç ta yuhalıyorlar bu beşiktaşa gelse her maç enaz 2 gol ortalaması ile oynar mason lobisinin oyuncusu...sakın buna para verip getirmeyi denemeyin
grkan 5 yıl önce
20 milyonda versek yıllık gene gelmez, büyük oyuncu saygı duyun alamadıgınız adama kötğ demeyin gelse ligin kralı olur musleradan cok cok üstün bir kaleci