Carlos Queiroz'dan Beşiktaş sözleri

İran Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Queiroz, yarın Türkiye ile oynayacakları özel maç öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.

FUTBOL 27.05.2018, 18:38 28.05.2018, 12:50 kartalbakışı.com
2441

İran Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Queiroz, yarın Türkiye ile oynayacakları özel maç öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Beşiktaş Kulübü ile ilgili de konuşan Portekizli teknik adam, "Beşiktaş çok profesyonel bir sistem oturtmuş burada. Bütün görevliler işini çok iyi biliyor. 4-5 gündür burada kamp yapıyoruz ve her şeyin çok iyi şekilde ilerlediğini söyleyebilirim. Biz Pepe ve Quaresma'nın bütün sezon burada neler yaptığını görmek için buraya geldik. Onların neler yaşadığını görebilmek için burada kamp yapıyoruz. Bildiğiniz gibi Portekizli bir teknik direktör olarak buraya ilk gelişim değil. Burada Pepe ve Quaresma oynuyor. Geçmişten Ricardo ve Cristiano çok genç yaşta milli takıma geldiler. Onlar benim için özel oyuncular. Portekizli bir teknik direktör olarak onların Beşiktaş'ta çok mutlu olduklarını, Türk futboluna bir şeyler kattıklarını görmek beni çok mutlu ediyor ve bu nedenle onları da burada takip ediyorum. Şu anda Portekiz Milli Takımı, Avrupa Şampiyonu ve bu nedenden dolayı Dünya Kupası'nda ilk 4'e girebilecek seviyede bir takım. Kadroda çok önemli oyuncular var Ronaldo gibi. Bu nedenle Portekiz'in çok başarılı olabileceğini düşünüyorum. Hatta Dünya Kupası'nı kazanabilirler çünkü her şeyden önce şu anda Avrupa Şampiyonu durumundalar" dedi.

DHA / Olgucan Kalkan

Yorumlar (0)