Caner Erkin ile 1 yıl daha

Hakkında çıkan Fenerbahçe iddiaları için "Beşiktaş'ta mutluyum, ayrılmayı düşünmüyorum" değerlendirmesinde bulunan Caner Erkin'e yönetim yeni mukavele teklifinde bulunacak.

FUTBOL 18.04.2019, 09:48 20.04.2019, 17:37 kartalbakışı.com

Hakkında çıkan Fenerbahçe iddiaları için "Beşiktaş'ta mutluyum, ayrılmayı düşünmüyorum" değerlendirmesinde bulunan Caner Erkin'e yönetim yeni mukavele teklifinde bulunacak. Başkan Fikret Orman ve ekibinin tecrübeli oyuncunun 30 Haziran 2020'de bitecek olan sözleşmesini 1 yıl daha uzatma kararı aldığı öğrenildi. Tarafların önümüzdeki günlerde masaya oturup, anlaşmaya varması bekleniyor. Caner, teklifi kabul ederse 30 Haziran 2021 yılına kadar Beşiktaş'ın başarısı için ter dökecek.

Sabah

Yorumlar (1)
karakartal- 13 ay önce
Allahım sen akıl dağıtırken bu yönetimi hiç düşünmedinmi hasta etti bizleri ey sevgili başkan ve yönetim siz maç izlemiyorsunuz bu açık seçik belli kör biri bile canerin bölgesinin koridor olduğunu görür daha nasıl anlatalım bilemedim yazıktır günahtır beşiktaşın paralarına koyun şapkanızı önünüze bi düşünün ya biz bu adama verdiğimiz parayla o bölgeye neler alabiliriz ben anlatmaktan bıktım siz dinlemekten bıkmadınız birader pes vAllahi o parayla neler alınır biliyormusunuz ama koltuğa yapışık olan o nazik yerinizi kaldırıp araştırma yapmanız gerekir işte sizde olmayan şey de bu yettiniz artık bırakın bu bizim evladımız efendi çocuklar masalınıda bi parça gerçek dünyaya dönün ha biz bulamıyoruz diyorsanız size bu taraftar 150 tane bulur oturma dönemi bitti beyler çalışacaksanız aday olun armut piş ağzıma düş dönemi bitmiştir şampiyonlar ligi 60 milyon yuro beceremeyecekseniz kapı orda yapacak olanlar gelecek abdurrahim albayrak ne demişti bjk 3.yıl şampiyon olursa arayı çok açar onun için transfer yaptık şampiyonluğu ellerinden aldık neden dedi 60 milyon için çalışırsan korkmazsan seçimini iyi yaparsan demekki oluyormuş fikret efendi yanlış seçim yaparsanda seninki gibi elde patlıyormuş anlayana saygılar