Büyük Bir Maç Oynacağız

Slaven Bilic, basın mensuplarına Arsenal maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Büyük Bir Maç Oynacağız

Emirates Stadı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bilic, şunları söyledi:
 
“Büyük bir maç oynayacağız. İlk maçtan sonra bu tur onlar için de büyük bir sınav haline geldi. İlk maçın skoru iyi ama oynadığımız oyuna göre galip gelmeliydik.”
 
“Harika bir atmosferde dünyanın en iyi takımlarından biri olan Arsenal’e karşı mücadele edeceğiz. İlk maçtaki oyun özgüvenimizi yükseltti. Hayalimiz ve planımız var, elimizden ne geliyorsa yapacağız.”
 
“Yedek kulübesinde olmak isterdim. Gerekli hazırlığı yaptık. Yardımcılarıma inancım tam. Gereken her şeyi onlar yapacaktır.
 
“Daha önce Avrupa’nın önemli takımlarına karşı forma giymemiş oyuncularımız ilk maçtan önce özgüven sorunu yaşamış olabilir ama maçtan sonra oyuncularımın özgüveni gözle görülür şekilde yükseldi. Hiçbir şey bedava verilmiyor. Favori Arsenal. İyi bir takımlar. Tüm takımlara saygımız var. Enerjimiz var. Mücadele edip kazanmaya çalışacağız.”
 
“Arsenal’in geniş bir kadrosu var. Alman milli takımından oyuncuları döndü. Bazı önemli oyuncuları sakatlık yaşadı. Orta sahada birçok seçenekleri var.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri
Nuri - 5 yıl Önce

Bilic sen iyi bir hocasin. Alinacak farkli maglubiyette senin sucun olmayacak. Bu ucuz ve zayif kadroyu kuranlar sucludur simdiden soyleyim. Bir tek demba ba kaliteli oyuncu ama tek adamla olmaz!

fthspkn
fthspkn - 5 yıl Önce

Beşiktaş'ımızın farklı yenileceğini ve bunu kadroya bağlayıp burada yorum yapanlar.Gidin kendi renkli takımlarınızın sitelerinde yorumlar yapın.Aranızda oynadığınız her maçta ne kadar zavallı insanlar topluluğu olduğunuzu tekrar tekrar görüyoruz.kadrolarınızda bulunan bazı oyuncuların hemen hemen her maçta yaptıkları insanlıkla bağdaşmayan hareketlerine seyirci kalıp,hatta beğenip bundan zevk alan sporseverler!.biz sadece kazanmak için yada kazandığında değil,yada bu yolda her yolu mübah görenlerden değiliz.biz seviyoruz çünkü bu kulübün taraftarı,seyircisi değiliz kendisiyiz,dürüstüz,doğruyuz,yardımseveriz hayatın her yerinde varız üşüyenle üşür,ağlayanla ağlarız,mutluluğu paylaşırız.hakkımız olmayana sevinmeyiz,rakibimize haksızlık yapılırsa buna da tepki veririz.biz renkli değiliz bundan da çok mutluyuz.bir maçta yenildik fark yedik diye üzülürüz,çok üzülürüz ama sevgimiz asla azalmaz.içindeki adamları severiz belki ama formayı daha çok severiz.eğer yenilirsek yine üzülürüz o kadar

Hudaverdi
Hudaverdi - 5 yıl Önce

Dun fb ve gs rezil bir futbol oynadilar. Ikiside gol atmayi bilmiyor. Yarinki maci seyretsinlerde gol nasil atilir ogrensinler. Podolski,mesut, merzareker 2' ser tane atmasi lazim! Normali budut!

Hüdaverdi'nin Elineverdi
Hüdaverdi'nin Elineverdi - 5 yıl Önce

lan totoş, sktir git kendi sitende karala dallama !!! koduuğumun renklisi !'^+%&/()=?=)(/&

bekir
bekir - 5 yıl Önce

Dünkü maçtaki rezillikleri görenler Hudaverdi denilen şahsın yazdıklarını görünce hiç şaşırmamıştır eminim.

Osurtan
Osurtan - 5 yıl Önce

Hudaverdinin eline veren, seni fena osurturum haberin olsun.terbiyeli konus bu sitede yagci kopek!

maf
maf - 5 yıl Önce

Bukadar çok O.rman Ç.ocuğu nasıl bu sitede olabiliyor anlamıyorum. şerefi kıt yorumlarınızı kendi şerefi kıt takımınıza ait sitelerde yapsanız ya.

osurtanı domaltan
osurtanı domaltan - 5 yıl Önce

Yavrum senin dilin yine fazla uzamış, laf atma lan çocuğa... küfür etmese iyiymiş ama helal olsun doğru söylemiş... sen de kaşınma yine döndürürüm memleketine doğru... anladın sen onu...