Bütün riskleri aldık

Serdar Kurtuluş, Karabükspor'la oynadıkları ve 2-1 kazandıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 27.04.2015, 22:24
547
Bütün riskleri aldık

Beşiktaş'lı Serdar Kurtuluş, Karabükspor'la oynadıkları ve 2-1 kazandıkları maçın ardından Lig TV mikrofonlarına konuştu:

"Maç gitti, geldi. 1-1 iken 3'e, 4'e 1 geliyorlardı, ben de sayamadım. Bizim takımı da tebrik etmek istiyorum, iyi mücadele ettik. Şampiyonluk yolunda bu 3 puan bizim için çok önemliydi. 1-1 olunca bütün riskleri aldık ve neticesinde golü bulduk. Önümüzde bir Trabzonspor maçı var ve ona da iyi hazırlanmak istiyoruz"

Yorumlar (3)
AOK 6 yıl önce
Besiktas ayni dengesiz Terazi gibi..Hücüma ciksalar defans yok, defans yapsalar hücuma cikcak adam yok..Basitce kazanacagi maci böyle korku filmne cevirmekte üstüne teknik direktör olmayan BILICinde artik bu ACEMILIK Elbisenini üzerinden cikarmasi gerekiyor..BILICE burdan bi tavsiyem var.. Opare-Motta- Atiba ve Atinci beraber oynatmazsan sampiyon olaMAZsin.. Ne kadar gol atarsan at attigindan fazlasini YERSIN..Biriki futbolcunun kicini yirtmasiyla her maci kazanamazsin BILIC-bey..Bilic bence bu tarihi firsati kacvirmasan iyi olur.. Dedigim futbolculari oynat digerlerinide yolla karsi kaleye mac bitene kadar GOL-SHOW yapsinlar..
AOK 6 yıl önce
Fikret Orman söyle su Bilice Fantasie kurmaktan vazgecip gercekci takim kursun.. Opare gibi adam gecirmeyen bi futbolcu varken 1. Dünya savasindaki Tanklar gibi hareket eden ne defansta nede ofansta hicbir etkisi olmayan Serdar kurtulusla bu is olmaz..Söyle su BILICE OPAREYI sagda Mottayi solda Ön Liberodada Atinc- Atibayi oynatsin.. Bilicin su kurdugu takimla GS bizle dalga gecer..Besiktas 3-2-5 oynamali Opare-Sivok-Motta/ Atiba-Atinc/ geri kalan 5 kisiyide gönder karsi kalenin önünde beklesinler..Bilic olmaz ya senin bu kurdugun takimlarla olmaz yanlissin yaa..Sen ayni yeni yürümeye calisan cocuk gibi dengesiz, tedbirsiz, kendinden emin olmayan takim kuruyosun.. Olmaz kardesim olmaz..Aklin yolu birdir.. Sen resmen sacmaliyosun Bilic..
AOK 6 yıl önce
Serdar Kurtulus ideal kilonu koruyamiyosun ve ayni AVAREL TONTON gibi sahada gezinip duruyosun.. Olmaz kardesim yaptigin yanlis.. Bu tür seylere sonsuz tahammülü olan Besiktas Kulübüne yaziklar olsun yaa..