Bursaspor, Ömer Şişmanoğlu'nu istiyor!

Forvet arayışlarını sürdüren Yeşil-Beyazlılar, Ömer Şişmanoğlu’nu bitirmek için harekete geçti. Siyah-Beyazlı yönetimin de Ömer’e yeni teklif planladığı öne sürüldü.

FUTBOL 17.07.2017, 11:04 17.07.2017, 17:46
278

Transfer çalışmalarını çok yoğun bir şekilde sürdüren Bursaspor'da Ömer Şişmanoğlu sesleri yükseliyor... Yeşil-Beyazlılar, son olarak Beşiktaş formasını giyen yıldız futbolcuya resmi teklifte bulundu.

***

Beşiktaş yönetiminin ise Ömer'le yeniden anlaşmak için plan yaptığı öğrenildi. Yabancı forvet arayan Siyah- Beyazlılar eğer hedefine ulaşırsa Ömer'le yeniden anlaşmayı düşünmüyor. Yönetim bu konuda teknik direktör Şenol Güneş'in kararına göre harekete edecek.

***

Beşiktaş'ta fazla forma şansı bulamayan gurbetçi oyuncunun Bursa'ya sıcak baktığı ifade ediliyor. Bursaspor Yönetimi'nin Ömer Şişmanoğlu ile bu hafta içinde bir görüşme yaparak son kararını vereceği gelen bilgiler arasında.

***

 Kaynak: Takvim

Yorumlar (1)
atlas bjk 3 yıl önce
herifler bize günahlarını bile vermezken,durduk yere düşmanlık beslerken biz onlara kıyak yapıp ekmeklerine yağ süreceğiz öylemi, hadi oradan bee,yürü bursa anca gidersin...