Bu Takımın Limiti Yok

Bilic, Arsenal'dan sonra Tottenham karşısında da ortaya koydukları futbolla herkesi şaşırttıklarını belirtti. Hırvat hoca, "Bu takımın önemli bir potansiyeli var ve bu anlamda da gelişmeye hep açığız" yorumunu yaptı

FUTBOL 04.10.2014, 09:43
969
Bu Takımın Limiti Yok

Siyah-Beyazlılar'daki ikinci sezonunu geçiren teknik direktör Slaven Bilic, Beşiktaş'a oynattığı harika futbolla övgüleri bir kez daha aldı. Hırvat çalıştırıcı, Tottenham karşısında ezici bir futbol ortaya koymalarının ardından, galibiyeti kaçırdıkları için üzgündü. Bilic, "Tüm Türkiye bizim arkamızdaydı. Deplasmanda bu kadar etkili olacağımızı kimse beklemiyordu. Arsenal'e karşı oynadığımız maçlarda da kamuoyunu şaşırtmayı başarmıştık. Tottenham önünde bunu bir kademe yukarı çıkardık. Skor istediğimiz gibi olmadı ve bu yüzden moralimiz biraz bozuk. Çok basit bir gol yedik ve sayısız pozisyon bulduk. Pozisyona girmek önemliydi. Çalışarak, bunları gole daha kolay çevireceğiz" diye konuştu.

'Takıma inancım tam'

Takımın önemli bir potansiyeli olduğunu ve bu anlamda bir sınır olmadığını belirten tecrübeli teknik adam, "Sahada her şeyini ortaya koyan oyunculara sahibiz. Sezon başından beri özellikle stat konusunda birçok zorlukla karşılaşmamıza rağmen, takım elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Ben, daha fazlasını yapabileceğimize inanıyorum. Gruptaki her şey, son iki maç kala belli olacaktır" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)