'Bu Takım Burayı Bile Doldurur'

Bilic'in öğrencilerine söylediği tek bir şey var: Siz böyle oynamaya devam ederseniz Olimpiyat Stadı da tamamen dolar.

FUTBOL 07.10.2014, 02:56
1467
'Bu Takım Burayı Bile Doldurur'

Arsenal'den sonra Tottenham'a da sahayı dar eden, ligde Balıkesir deplasmanında kazanarak liderlik koltuğuna oturan Kara Kartal artık yüksekten uçuyor

En büyük sıkıntı stat. Ancak Slaven Bilic’in öğrencilerine söylediği tek bir şey var: Siz böyle oynamaya devam ederseniz Olimpiyat Stadı da tamamen dolar

Sezon başlarken tek konuşulan şey, 4. yıldızı Galatasaray'ın mı yoksa Fenerbahçe'nin me takacağıydı. İki ekip de rakiplerine oranla çok daha güçlü kadro kurmuş, kendileri için özel olan bu sezonda şampiyonluğun en büyük adayı olarak görülüyordu. Üstelik Kara Kartal'ın büyük bir dezavantajı da vardı: Stadının olmaması... Ancak Beşiktaş önce Arsenal maçlarındaki performansıyla, "4. yıldız o kadar kolay değil" mesajı verdi. Ardından her geçen hafta yükselen form grafiğiyle bu sezon en az ezeli rakipleri kadar şampiyonluk yarışında iddialı olduğunu gösterdi.

 

FANATİK

Kartal'a herkes hayran

Arsenal gibi Tottenham'a da sahayı dar etti, ortaya koyduğu futbolla Türkiye'nin gururu oldu. Ardından Balıkesir deplasmanında galip gelerek ligde zirveye kuruldu. Beşiktaş sadece aldığı sonuçlarla değil, göze hoş gelen futbolu ve 90 dakika boyunca durmaksızın mücadele etmesiyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Slaven Bilic de yaptığı dobra yorumlarla herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Şartlar kötü olsa da...

Artık rakip takım taraftarları bile Kara Kartal'a methiyeler düzüyor. "Bu Beşiktaş'ı izlemek için Atatürk Olimpiyat Stadı'na bile gidilir" yorumları, Siyah-Beyazlılar'ın futboluna ve duruşuna olan beğeniyi en iyi şekilde özetliyor aslında. Zaten bu performanslarıyla bırakın kendi taraftarlarını, ezeli rakiplerine gönülveren futbolseverler bile Beşiktaş'ı izlemek için Olimpiyat Stadı'na akın ederse kimse şaşırmaz... Slaven Bilic de öğrencilerine bu konuyla ilgili tek bir şey söylüyor: Eğer siz böyle oynamaya devam ederseniz, emin olun Olimpiyat Stadı’nın tribünleri da tamamen dolar.

Yorumlar (0)