''Bu iki takıma hayır denmez!''

Veli Kavlak'ın kendisine gelen pek çok teklife rağmen siyah-beyazlı formayı giymeye devam etmesinin etkenlerinden biri de Slaven Bilic'in sözleri oldu.

''Bu iki takıma hayır denmez!''

Veli Kavlak'ın kendisine gelen pek çok teklife rağmen siyah-beyazlı formayı giymeye devam etmesi özellikle Slaven Bilic'i oldukça memnun etti.

Başta İngiltere, Almanya, İtalya ve Rusya olmak üzere pek çok teklif alan genç oyuncunun menajerinin tüm ısrarlarına rağmen Beşiktaş'ta kalması Hırvat teknik adamı keyiflendirdi. Özellikle Lazio ve Schalke'den gelen teklifler konusunda Veli Kavlak'ın Bilic'e danıştığı ve fikrini aldığı, Hırvat teknik adamın kendisine, "Bizimle kalmanı isterim ama bu iki takıma hayır denmez. Bu iki deve karşılık sana sadece Beşiktaşlılığı teklif edebilirim" dediği Veli'nin aldığı bu cevaptan sonra uzun süre düşündüğü ve hocasına, "bana verdiğin dürüst cevaptan çok memnun oldum. Kalmaya karar verdim" diyerek menajerini de devreden çıkararak siyah-beyazlılara imza attığı bildirildi

TAYFUN KORKUT KAPTI

Beşiktaş'ın uzun süre transfer etmek için peşinden koştuğu Valencia'nın Portekizli sağ beki João Pereira'nın yeni adresi belli oldu. 30 yaşındaki oyuncu Tayfun Korkut'un çalıştırdığı Alman Ligi ekiplerinden Hannover'in kadrosuna katıldı.

ORMAN TRANSFERE NOKTA KOYDU

Öte yandan Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in orta sahaya defansif özellikleri yüksek savaşçı tecrübeli oyuncu isteği yönetimden döndü. Başkan Fikret Orman'ın yapılan transferleri yeterli bulduğu ve "açılmamalıyız. Yoksa işin ucunu kaçırırız" diyerek ön libero transferini rafa kaldırdığı bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
el_domingo
el_domingo - 4 yıl Önce

Yemeyin bizi ne schalke ne lazio dan bjk den kazandıgını kazanamaz..yabancı sınırı onumuzdeki sezon kalkıyor yap 2 seneleik kontrat ne derdin var..bjk yonetiminin anlaşmayı gereksiz cok uzun sureli yaptıgına inanıyorum..

burak alıcı
burak alıcı - 4 yıl Önce

bu haber tamamıyla beşiktaşı küçük düşürmeye yönelik yapılan bir haber bu apaçık ortada. kusurabakmayın ama birincisi ne shalke ne lazio bizden büyük bir kulüp değil hele şuanki form durumlarına göre düşünücek olursak onlardan daha büyük bir kulübüz. aynı zamanda finansal açıdan stadla birlikte dahada büyük bir kulüp olucaz.. artı hernekadar başkanımız para konusunda çok tasarruflu davransada türkiye şartlarına göre düşük ücretler vermiş olsada hem türkiyede ki yüksek futbolcu maaşları açısından hemde vergi vermemeleri açısından düşünücek olursak şuan türkiyede oynadığı maaştan daha yükseğe başka liglerde oynayacak bir futbolcu yok...

hüseyin
hüseyin - 4 yıl Önce

hadii ordan.. veli vodafonede oynamak için can atıyor. sözleşme yenilemioz desek kapımızda yatardı.

Namık Sarın
Namık Sarın - 4 yıl Önce

Ya fb nin Veliye ettiği yıllık 2€ ve 1€ imza parasına ne demeli.O kadar her yerde yazıldı çızildi neden Fb hiç bir kere bile o Haberi yalanlamadı? Ayrıca ben Schalkenin Veliyi almak için hem Avusturyalı Menejerini hem de Babasını devreye soktuğunu çok iyi biliyorum.Ama Veli Bjk benim her istediğimi verdi ve ben bu fedakarlıklara ihanet edemem diye dediğini duydum.