Bu Gece Biter!

Beşiktaş Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, bir süredir gündemlerinde olan Arjantinli futbolcu Manuel Lanzini için River Plate Kulübü'ne son tekliflerini yaptıklarını ve haber beklediklerini söyledi.

Bu Gece Biter!

Beşiktaş Kulübü Futbol Şube Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin İstanbul'daki ofisinde, menajer Ahmet Bulut ile yaklaşık 4,5 saat süren toplatıda yer alan ve çıkışta Cihan Haber Ajansı'na konuşan Torunoğulları, Lanzini konusunda önemli bilgiler verdi.

Erdal Torunoğulları, "Evet bugün Lanzini hakkında uzun bir görüşme yaptık. Kulübüne gerekli teklifi de yaptık. Oranın (Arjantin) saatine göre hesap edersek Lanzini'deki durumun bu gece netleşeceğini düşünüyorum." diye konuştu.

 

Kaynak : CİHAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
samet
samet - 5 yıl Önce

helal i,lk bu sitede var haberler

kurmaykartal
kurmaykartal - 5 yıl Önce

lanzini olmazsa bu takım karşı kaleye zor gider..sağ bek ve stoper transferi hala duruyor..beşiktaş transferde tam bir komedi.ön eleme maçına 10 gün kaldı daha elde avuçta hiçbirşey yok..ya çıkın açıklayın biz zaten şam.ligine giremeyiz transferi lig için yapıyoruz diye ya da bu rezilliklerden vazgeçin artık..

Hakan
Hakan - 5 yıl Önce

Lanzini ve Gökhan hücum hattı transferini bitirecektir. Ancak iyi bir stoper alamıyorsak bile kiralamalıyız. Sağ bek sorunumuz bence yok. Serdar'ın üstüne çok gidiyoruz ama Türkiye şartlarında Serdar çok iyi bir sağ bek. Avrupa'da da çok az iyi sağ bek var. Dönemin bek sıkıntısı var. Cafu ve Dani Alves dışında bilindik bir sağ bek son dönemlerde çıkmadı, çıkmayacak bu gidişle. Çünkü kanat futbolu çok önem kazandı. Gökhan'ı tutabilen sol bek yok. Öyle düşünün.

metin
metin - 5 yıl Önce

@Hakan. Doğru tespitlerde bulunmuşsun. Ancak dert sadece Serdar'ın yerine değil, Serdar'la birlikte 2. bir sağbek. Atiba'yı oraya koyarsak orta alan sorun yaşar.

birkan
birkan - 5 yıl Önce

River'a bu son teklifimiz dememişler anlaşılan bu transfer biraz daha uzayacak.

KARA KARTAL
KARA KARTAL - 5 yıl Önce

BU GECE BU İŞ BITSIN ARTIK SABAH KALKINCA YADA SAHURDA GÖRELIM BU GÜZEL HABERİ LANZİNİ CİDDİ ANLAMDA KIMSENIN UMMADIĞI KADAR YARAR VERICEK SIRADIŞI TEKNİĞİ HIZI VAR KLASIK 10 NUMARALARA GÖRE DAHA HIZLI CEZA SAHASI İÇİNE ÇOK GİRİO ASİST VE GOL GETİRİSİ ÇOK YÜKSEK ÖNDE DEMBA BA GIBI BITIRICI VARKEN BU ÇOCUK OĞUZHAN GÖKHAN CENK MUSTAFA VE DEMBA BA GIBI HUCUMCULARLA ŞOV YAPAR ÖZLENEN OYUN KURUCU BU ÇOCUK EMIN OLUN RAKIPLER DUA EDICEK SAKATLANSADA OYNAMASA BIZIM MACTA DIE BAKIN GÖRÜN GELSİN ARTIK Bİ AN ÖNCE DAHA SAĞ BEK STOPER AÇIĞIMIZ VAR ONLARA YONELELIM BIRAN ÖNCE

conan
conan - 5 yıl Önce

Şu Kabouluda alın Dembaba ya kanki olur.

soner olgun
soner olgun - 5 yıl Önce

Lanzini hem futbol hem de fizik yapı olarak Delgadoyu andırıyor. Zayıf fizik yapı kısmen teknik bir futbol.