Bryan Ruiz Konuştu!

Beşiktaş'ta Bilic'in ısrarla istediği Kosta Rikalı 10 numara Bryan Ruiz, Fulham'daki geleceği hakkında konuştu.

Bryan Ruiz Konuştu!

Beşiktaş'ın ilgilendiği Bryan Ruiz, kendisine ait resmi internet sitesinde taraftarların sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz sezonu Fulham'da geçiren Kosta Rikalı 10 numara, transferi hakkında gelen bir soruya, "Amacım gelecek sezon takımım ile birliktekariyerime iyi bir yıl eklemek. Daha da büyümek istiyorum ve umarım daha iyi bir takım oluruz. Eğer Fulham'da kalırsam elimden gelenin en iyisini yapacağım. Fakat şimdilik beklememiz lazım" cevabını verdi.

Bu sezon Championship'te mücadele edecek Fulham'da kalıp kalmayacağı net olmayan Ruiz, 26 Temmuz Cumartesi günü takımın Almanya'daki kampına katılacak.

FULHAM YÜKSEK RAKAM İSTİYOR

Öte yandan gelen iddialara göre 13 milyon euro market değeri olan Ruiz için Fulham minimum 8 milyon euro istiyor. Beşiktaş, Lanzini için ayırdığı 5 milyon euroluk bütçeyi Ruiz'e ayırmaya hazır ancak bu konuda Fulham geri adım atmıyor. Bu nedenle Bilic'in çok istediği bu transferin bonservisiyle gerçekleşmesi oldukça zor gözüküyor.

Kaynak:Sporx

YORUM EKLE
YORUMLAR
KARTALİZMA
KARTALİZMA - 5 yıl Önce

Bu adamı canlı olarak sadece dünya kupasında izleyebildim ve izlerken Beşiktaş' a gelse diye de iç geçirdim. Gördüğüm kadarı ile teknik becerinin yanında lider özellikleri ağır basan bir futbolcu.

burak lnd
burak lnd - 5 yıl Önce

kesilikle tam istegimiz gibi bir oyuncu diego tranfserinde faciayi bu oyuncuyu alarak unutturabilir yonetim

bjkli
bjkli - 5 yıl Önce

42 numara terliğini alırız

kartal
kartal - 5 yıl Önce

borca harca girin alın bu oyuncuyu gerçek 10 numara tam ihtiyacımız ilaç olur.

bjkkartal
bjkkartal - 5 yıl Önce

Beşiktaş çoluk çocuğa bel bağlayacak yer değil verin Kerimi üzerine 4 verin kerimin satısından pay talep edilsin alın bu oyuncuyu.

Ugur
Ugur - 5 yıl Önce

Yahu gercekten bu fikretcilerde hic akil yok. 2 senede birtek olumlu is yapamamis adamdan boyle transfer bekliyorlar! Alamaz.haa ucuz yada bedava olursa alir o zaman!

alpaslan
alpaslan - 5 yıl Önce

"fikretçilerde akıl yok, olumlu iş yok" demiş embesil biri.
1)stat
2)sponsorluk anlaşmaları
18 takımdan 13'ü sponsor bulamadı biz rekor kırdık vodefone ile.

Murat
Murat - 5 yıl Önce

Arkadas kafana kucukken saksi dusmus galiba,yahu 2 senede hepinizi kucultup zavalli yapmis bu yonetim.1) stad kucuk,ileride hicbir ihtiyaci karsilamaz,Bursanin bile yeni stadi daha buyuk,Ayni kumes gibi, 2) serdal Adali baskan olsaydi cok daha buyuk sponsorlar olacakti ve yildizli bir besiktas olacakti,boyle koy takimi gibi degil! Bak bu takimin hicbirseyini kimse almiyor,ilgi bitmis! Yazik oldu 2 buyuk kaldi turkiyede!