Boyko ile İlgili Şok İddia!

Beşiktaş'ın Denys Boyko'nun transferini bir türlü sonlandıramamasının altından kaleci antrenörü Jose Sambade çıktı.

FUTBOL 17.01.2016, 18:32 17.01.2016, 18:39
7909

 Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş öncelikli olarak kaleci transferini tamamlamak istiyor. Uzun bir süredir Denys Boyko'nun transferi için Dnipro ile görüşmelerini sürdüren Beşiktaş Transfer Komitesi, Ukraynalı kalecinin transferini bir türlü bitirememesinin altından kaleci antrenörü Jose Sambade çıktı.

SAMBADE'NİN RAPORU OLUMSUZ ÇIKTI 

Dnipro ile 3 milyon euro bonservis bedeli, kaleci ile de yıllık 800 bin euro garanti ücrete anlaşan Beşiktaş'ın bu transfer operasyonu son anda kaleci antrenörü Jose Sambede ve teknik direktör Şenol Güneş'e takıldı.

Boyko hakkında bir rapor hazırlayan dünyanın en iyi kaleci antrenörlerinden olan Sambede, "Mevcut kalecilerle, Boyko arasında büyük bir fark yok, bu yüzden bu transfer için benim görüşüm olumlu değil" diye fikir belirtmesi ve Şenol Güneş'in de Sambede ile aynı görüşte olması transfer sürecini çıkmaza sürükledi.

BOYKO'NUN MENAJERİNİN AÇIKLAMASI

Denys Boyko'nun menajerliğini yürüten Malik Arutiunov, "Uzun zamandan beri Beşiktaş ile anlaştık. Ne zaman kesin olarak biteceğiyle ilgili bir tarih yok. Dnipro da son bir tarih vermedi. Boyko'yu isteyen başka büyük takımlar da var. Dnipro Sportif Direktörü de söylemişti zaten, başka isteyenler de var Boyko'yu. Ancak, Türkiye'de sadece Beşiktaş ile görüşüyoruz" ifadelerini kullandı.


KAYNAK: SPORX
Yorumlar (6)
kaleci savar 5 yıl önce
sambade geldikten sonra kalecilerimizin gelişimi ortada tolga milli takımın değişmezi cenk galatasaraya gidip muslerayı kesti günaya ise dünyanın sayılı liglerinden teklifler var... Bence de Sambadenin raporuna uyalım, boyko gereksiz... ;)
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Boyko aylardır gündemimizde. Bay Sambade yeni mi vermiş ki bu raporu? Taraftarı çıldırtmak için yapıyorlar bu haberleri şerefsizim.
Murat 5 yıl önce
Başka büyük takımlar istiyor sambade diyor bizim kalecilerle aynı yok yav bizim iyi kaleciniz mi vardi
ahmet 5 yıl önce
Hangi ülkede şaşıyorsunuz arkadaşlar 58 yaşında bir arkadaşım var Tolganın yediği golleri ben bu yaşımda yemem diyor
bjk 5 yıl önce
arkadas yorumlariniza bakiyorum sanki trasferi siz yapacaksiniz bjk okadar borc yukunun altinda trasferler okadar kolay bu borcu yapan yonetime isyaniniz oldumu acaba bu yonetim avrupa kıskacında duzenli para harcamak zorunda yarin ne olacagi belli olmaz ama diyelimki avrupa yasagı geldi sizin istediginiz futbolcular alin demiyecekmisin bu yonetim bjk bitirdi ama sizin icin kolay bir kulubu yipratmak demi ama size bisey demiyorum bu kulübü bu hale getiren yonetimler utansin
Ahmet 5 yıl önce
Transferi biliyor bizim baskan bu yaziyla fiyati epey indirdi bence :)))