Bonservisi M. City'de

La Gazzetta dello Sport, Beşiktaşlı bir yöneticinin Dzeko için İtalyan ekibi Roma'yla masaya oturduğunu ve "Satın alma opsiyonunu kullanacak mısınız" diye sorduğunu iddia etti

 Beşiktaş yönetimi, yeni sezon transfer çalışmalarını sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, özellikle forvet mevkiinde sıkıntı yaşamamak için tüm alternatifleri değerlendirmeye başladı. Alman yıldız Mario Gomez'in Çin'den gelen cazip tekliflere olumlu yanıt verme ihtimalini düşünen siyah- beyazlılar; Gomez'in yerini dolduracak ismi belirledi, Edin Dzeko... La Gazzetta dello Sport gazetesi, İtalya'ya giden Be- şiktaşlı bir yöneticinin Roma'nın sportif direktörü Walter Sabatini ile görüştüğünü yazdı.

Bonservisi M. City'de

Ocak ayı içinde yapılan görüşmede siyah-beyazlı yöneticinin Sabatini'ye, bonservisi Manchester City'de olan Dzeko'nun durumunu sorduğunu iddia etti. Kartal'ın bu atağı Gomez'in Çin'e gitme ihtimali düşünülerek yapıldığı belirtildi. Ocak ayı içinde yapılan görüşmede Beşiktaşlı yöneticinin Sabatini'ye, Roma'da kiralık olarak forma giyen ancak satın alma opsiyonunun da İtalyan ekibinde olduğu Edin Dzeko'nun satın alma opsiyonunu kullanıp kullanmayacağını sorduğunu iddia etti.


FOTOMAÇ
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 10:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevat
Cevat - 3 yıl Önce

Buyuk Besiktasa ve Buyuk taraftarina bu sozu soyleyen Buyuk Baskan Layiktir! Ezilmekten kurtulmamiz icin onun yani Adalinin goreve gelmesi lazim!

maf
maf @Cevat - 3 yıl Önce

Gavat Prekazi sen min la o?? Nickini mi değiştirdin tanınmamak için?