Boğaz'ın yeni boğası

Senegalli yıldızı Ba'yı Çin'e satan Kartal, Remy'yi almaya odaklandı. Başkan Fikret Orman, Fransız forvetin kulübü Chelsea ile sıkı pazarlığa girişti.

FUTBOL 06.07.2015, 03:27
19909
Boğaz'ın yeni boğası

Beşiktaş transferde bombayı patlatmak üzere... Teknik direktör Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda transferleri bizzat yürüten başkan Fikret Orman, Rusya'daki temaslarının ardından İngiltere'nin yolunu tuttu. Orman, Chelsea yönetimi ile bir araya gelerek Loic Remy için pazarlıklara başladı. Demba Ba'yı Çin'in Shenhua ekibine satan siyah-beyazlılar gelen sıcak paranın büyük bölümünü Chelsea'nin yıldızı için harcamayı düşünüyor. Londra temsilcisi yapılan ilk görüşmede Kartal'a oyuncunun bonservisinin 11 milyon euro olduğunu iletti. Ancak Beşiktaş bu rakamı astronomik bulan Beşiktaş yönetimi başka formülleri masaya yatırdı. Bunların başında da satın alma opsiyonlu kiralama modeli geliyor. 

 

Falcao şans oldu 


Chelsea, Loic Remy'yi kesinlikle kiralamayı düşünmüyordu ancak oyuncuya beklenilen düzeyde bir teklif gelmemesi üzerine Kartal'ın bu önerisini dikkate aldı. İki kulüp kiralama formülü üzerinde anlaşmak üzere. Şu an tek sıkıntı satın alma opsiyonunun karşısına yazılacak rakam. Chelsea opsiyon olarak yine 11 milyon euro'dan kapıyı açarken siyah- beyazlılar rakamı 7 milyon euro'ya düşürmek istiyor. Chelsea'nin Falcao'yu kiralayıp forvet mevkisini şişirmesi de Beşiktaş için büyük bir avantaj.

Yorumlar (6)
alper tunga 6 yıl önce
yine 4-5-1 sistemiyle oynarsa şenol hoca kendisine ve geçmişine ihanet eder. O yuzden 4-4-2 ye geçileceğini Cenk+(BA yerine kaliteli bir golcü olacağını düşünüyorum. 4-5-1 oynanırsa ve kurtarıcı REMY düşünülüyorsa, Remy yeni NOBRE olur demedi demeyin. 8 golle bitirir sezonu
kartal 6 yıl önce
4-4-2 ile oynarsa rezil olurlar.iki orta sahadaki oyuncuların süperman olmaları gerekir.
alper tunga 6 yıl önce
hiçbir şey olmaz, sadece ortaya çift yönlü oynayabilen adam lazım. Oda bizde var. TOLGAY. ortayı ATİBA-TOLGAY yapıp Sosayı sola çekersek bal gibi de olur. Diğer türlü ne CENK TOSUN beklenen patlamayı yapar, ne ömer ne de REMY aranan kan olur.
dikkat 6 yıl önce
bu haberlere itibar etmeyin arkadaşlar beşiktaş alacağı forvet adayları 2 tane ya Roger Milla yada Kazuyoshi Miura olacak şenol hocamıza büyük sürpriz yapacak başkan helal başkana çalışıyor adam
levent 6 yıl önce
başkan bunu da çıplak gözle izledi mi acaba çıplak çıplak izlediyse iyi
Tarık Kırgız 6 yıl önce
BEŞİKTAŞ FUTBOL TAKIMI 2015/206 SEZONU İDEAL KADROSU
___________________________________________________________________________________

BAŞKAN :FİKRET ORMAN

TEKNİK DİREKTÖR :ŞENOL GÜNEŞ

TAKIM KAPTANI :TOLGA ZENGİN
____________________________________________________________________________________


MUHTEMEL 11

1.) TOLGA ZENGİN

2.) ANDREAS BECK

3.) DUSKO TOSİÇ

4.) ALEKSANDR MİLOSEVİÇ

5.) LUİZ RHODOLFO

6.) ATİBA HUTCHİNSON

7.) TOLGAY ARSLAN

8.) JOSE SOSA

9.) BALASZ DZUSDZJAK

10.)HAKİM ZYECH

11.)LORİC REMY
___________________________________________________________________________________________

YEDEKLER

1.) CENK GÖNEN

2.) SERDAR KURTULUŞ

3.) RAMON MOTTA

4.) PEDRO FRANCO

5.) ERSAN GÜLÜM

6.) VELİ KAVLAK

7.) NECİP UYSAL

8.) KERİM FREİ

9.) JİMMY DURMAZ

10.)CENK TOSUN

11.)MUSTAFA PEKTEMEK
_______________________________________________________________________________________________

GELENLER GELDİĞİ TAKIM YAŞ